Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Festyn Rodzinny Osiedla Szymańskiego w parku przy muszli koncertowej OSiR

Festyn Rodzinny Osiedla Szymańskiego w parku przy muszli koncertowej OSiR

Najbliższą sobotę możesz spędzić z nami aktywnie i twórczo. Program Aktywności Lokalnej przygotował szereg atrakcji, które sprawią, że ten dzień wypełni rywalizacja i przede wszystkim dobra zabawa zarówno dla dzieciaków jak i dorosłych.

Sztafeta sportowo-rekreacyjna  dla dwuosobowych drużyn organizowana będzie rozgrywana na terenach zielonych za muszlą koncertową składać się będzie z pięciu konkurencji, sztafeta  rozpocznie się ok. godz.  12.00. Zapisy będą przyjmowane do 15.00 przez sędziego głównego, którego stanowisko będzie przy schodach na muszlę koncertową. Zaplanowane konkurencje to  kręcenie hula- hop, bieg na skrzynkach, podbijanie piłeczek rakietami do tenisa, bieg parami w worku oraz beer pong. Każda drużyna otrzyma kartkę na której będą zapisywane punkty. Promujemy rodzinne spędzanie wolnego czasu dlatego drużyna złożona z rodzica z dzieckiem otrzyma na starcie dodatkowe punkty.

Kolejna atrakcja festynu to konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Potwór spod mojego łóżka”, wykorzystamy w nim technikę kleksografii aby pobudzić wyobraźnię i fantazję najmłodszych mieszkańców miasta. Będą również warsztaty z kolorowym szkłem, w czasie których za free pod okiem specjalisty wykonacie wisiory, zawieszki oraz obrazki.

Jak co roku będzie również malowanie twarzy, które cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem.

Po raz trzeci rozegrane zostaną Mistrzostwa Zawiercia w Rzucie Beretem, jak co roku nagrodę dla zwycięzcy ufundował Hotel Ostaniec z Podlesic. Szczegółowy regulamin rywalizacji o tytuł mistrza w rzucie beretem znajdziecie na naszym profilu facebook . Może komuś uda się poprawić dotychczasowy rekord wynoszący 26 metrów 64 cm?

Ponownie zorganizujemy bezpłatne atrakcje kulinarne - w godzinach popołudniowych OSP Marciszów przywiezie grochówkę, a wieczorem mieszkańcy osiedla Szymańskiego będą grillować kiełbaski.  Ponadto spróbujemy wykonać najdłuższą kanapkę w Zawierciu a pomoże nam w tym Piekarnia Skała oraz supermarket Inter Marche z Zawiercia. Mamy nadzieję że wspólnie zrobimy i zjemy kanapkę której długość wyniesie ponad 5 metrów! Zapowiada się upalny dzień wiec dla wszystkich woda mineralna z sokiem gratis!

Jak co roku w parku przy muszli firma Wikolandia rozstawi dmuchane zabawki, trampolinę i kule wodne będą to atrakcje płatne, dla  szczęśliwców, którym o wskazanych godzinach uda się znaleźć podczas spaceru po parku  „Sztandar Farciarza”  korzystanie z wybranego dmuchańca będzie bezpłatna.

Na scenie muszli będzie można wziąć udział w konkursie karaoke, konkursie tanecznym a także innych atrakcjach w trakcie których zaprezentujecie swoje umiejętności , talenty  muzyczne, sprawnościowe itp. Dla zwycięzcy KARAOKE jak co roku  cenna nagroda od tygodnika Kurier Zawierciański !

Około 19.00 rozpoczniemy poszukiwanie skarbu, który będzie zakopany na terenie parku, w poszukiwaniach będzie pomagał DJ.

Na zakończenie festynu wystąpi zespół IBIZA.

Oczywiście dla zwycięzców konkursów czekają dyplomy i  cenne nagrody – sprzęt sportowy, artykuły plastyczne, karnety do Parku Wodnego Jura w Łazach, vouchery do wykorzystania w restauracji Hotelu Ostaniec oraz słodycze.

 

Mieszkańcy Zawiercia zapraszamy do wspólnej zabawy ! 

Jeszcze więcej informacji można uzyskać na  facebook  Program Aktywności Lokalnej Zawiercie i pod numerami  telefonów :

Paweł Radosz koordynator programu – 514674520

Michał Janusz animator społeczności lokalnej - 511931122

 

06

SIE

2014

4308

razy

czytano

492/674

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.