Strona główna BIP
imieniny: Amielia, Leopold
piątek, 15 listopada 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ZS PUT

wielkość tekstu: A | A | A

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ZS PUT

data dodania: 2016-04-14 10:24:43

Drużynowe Mistrzostwa Polski ZSPUT w Taekwon-do – Zawiercie 24.04.2016r

    24.04.2016r w Zawierciu odbyły się już kolejne Drużynowe Mistrzostwa Polski ZSPUT w Taekwondo pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie – Pana Witolda Grima. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „Orient” przy współudziale Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do, Urzędu Miasta Zawiercie oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu. W zawodach udział wzięło 292 zawodników i zawodniczek z 12 klubów z całej Polski. Zawody sędziowało 26 licencjonowanych sędziów  ZSPUT. Sędzią Głównym zawodów był Karol Siwek, Sekretarzem Zawodów była Marta Brylińska. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał Sędzia Główny ZSPUT – Zbigniew Pawlak. 

 


KONKURENCJE DZIECI
WALKI TAG TEAM DRUŻYNOWE DZIEWCZYNKI (SOFT STICK)
1.    Truskaweczki – Keiko (Maja Zbieska, Emilia Kałuża, Maja Grzelak)
2.    Rio – Keiko (Kamila Rychły, Tatiana Rduch, Oliwia Krzystała)
3.    Księżniczki – Pabianice (Julia Śmiałkowska , Martyna Bartnicka, Oliwia Jędrasik)
TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DRUŻYNOWE DZIEWCZYNKI
1.    Kluseczki – Orient (Maja Michalik, Weronika Zawalska, Pola Suszek)
2.    Truskaweczki – Keiko (Maja Zbieska, Emilia Kałuża, Maja Grzelak)
3.    Zabójczynie TKD – KCT (Zofia Urbaniec, Alicja Kucia , Stefania Kotowicz)
WALKI TAG TEAM DRUŻYNOWE CHŁOPCY (SOFT STICK)
1.    Łasice – Orient (Kacper Lasa, Szymon włosek, Kamil Rospondek)
2.    Egida Kids – Egida (Marsel Castalano, Wiktor Stańczak, Wiktor Augustowski)
3.    Chojraki z Pabianic – Pabianice (Krystian Kowalski, Adam Bińkowski, Błażej Baranowsicz)
TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DRUŻYNOWE CHŁOPCY
1.    Tygrysy – Keiko (Alex górecki, Patryk Lanfranco, Odey Hasseb Sail)
2.    Łasice – Orient (Kacper Lasa, Szymon włosek, Kamil Rospondek)
3.    Smerfy – Keiko (Alan Sibirski, Michał Malanowski, Alex Sekmistrz)
KONKURENCJE MŁODZIKÓW
WALKI TAG TEAM DRUŻYNOWE  DZIEWCZYNKI – SOFT STICK
1.    Oliwki – Hwa Rang  (dane zastrzeżone)
2.    Ninjutsu – Orient (Nina Kołodziejska, Natalia Zawalska, Maria Sęk)
3.    Antosie – Hwa Rang (dane zastrzeżone)
TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DRUŻYNOWE DZIEWCZYNKI (GRUPA SOFT-STICK)
1.    Wojownicze smoki – KCT (Kinga Konieczny, Weronika Niemiec, Magdalena Daniel)
2.    Oliwki – Hwa Rang  (dane zastrzeżone)
3.    Ninjutsu – Orient (Nina Kołodziejska, Natalia Zawalska, Maria Sęk)
WALKI TAG TEAM DRUŻYNOWE DZIEWCZYNKI – SEMI CONTACT
1.    Kluchy – Orient (Oliwia Kołodziejczyk, Wiktoria Wolska, Emilia Kozioł)
2.    Sprytne Lisiczki  - Pabianice/KCT (Zuzanna Śmiałkowska, Jessica Żabolicka, Emilia Wójcik) poza rankingiem
3.    Kaktusy – Hwa Rang (dane zastrzeżone) bez prawa do tytułu
TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DRUŻYNOWE DZIEWCZYNKI (GRUPA  SEMI CONTACT)
1.    Kaktusy – Hwa Rang (dane zastrzeżone)
2.    Kluchy – Orient (Oliwia Kołodziejczyk, Wiktoria Wolska, Emilia Kozioł) poza rankingiem
3.    Sprytne Lisiczki  - Pabianice/KCT (Zuzanna Śmiałkowska, Jessica Żabolicka, Emilia Wójcik) poza rankingiem
WALKI TAG TEAM DRUŻYNOWE  CHŁOPCY – SOFT STICK
1.    Pawiany – Małpka (Konrad Walaszek, Brajan Walaszek, Mikołaj Gunia)
2.    Orangutany – Małpka (Bartosz Radosz, Oliwier Krzosa, Tymek Foryś)
3.    Azjatyckie  Smoki – KCT/Pabianice (Michał Podborski, Wiktor Grabski, Bartosz Bukowski )poza rankingiem
TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DRUŻYNOWE CHŁOPCY (GRUPA SOFT-STICK)
1.    Koziołki – Orient (Bartosz Kozioł, Karol Kozłowski, Kacper Kępiński)
2.    Rycerze Yedi – Orient (Marcel Woźniczka, Kacper Knysak, Dawid Cierpiński)
3.    Ninja  - Keiko (Kacper Organiściak, Tomasz Świtała, Radosław Salamon)
WALKI TAG TEAM DRUŻYNOWE CHŁOPCY – SEMI CONTACT
1.    Powiat Radomski 1 – Pionki (Jakub Płachta, Szymon Miller, Oskar Amanowicz)
2.    Nikifory – Orient (Nikodem Gawroński, Kamil Dudek, Tymoteusz Kopa)
3.    Trio Łukasza – Hwa Rang (dane zastrzeżone)
TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DRUŻYNOWE CHŁOPCY (GRUPA  SEMI CONTACT)
1.    Husarze  - KCT (Grzegorz Pajda, Mikołaj Chrząszcz, Bartosz Różkiewicz)
2.    Goryle – Małpka (Oliwier Łągiewka, Nikolas Pawlik, Mikołaj Witkowski)
3.    Solny Kilof – KCT (Jakub Kania, Jacek Nielipiński, Dominik Kiełbowicz)
KONKURENCJE KADETÓW
WALKI TAG TEAM KADETKI
1.    Pszczółki – Orient (Maja Popczyk, Michelle Maier, Julia Armatyńska)
2.    Wojownicze dziewczyny – KCT /Orient (Aleksandra Kucharz, Ewa Gabriel, Aleksandra Gątkowska) poza rankingiem
3.    Powerki – Hwa rang (dane zastrzeżone ) poza rankingiem
WALKI DOUBLE MATCH KADETKI -50KG
1.    Herbatniki – Orient (Michelle Maier, Maja Popczyk)
2.    Powerki – Hwa Rang (dane zastrzeżone)
3.    Wojowniczki – KCT (Aleksandra Kucharz, Ewa Gabriel) poza rankingiem
WALKI DOUBLE MATCH KADETKI +50KG
1.    Herbatniki – Orient (Michelle Maier ,Maja Popczyk)
2.    Pulpety – Orient (Aleksandra Gątkowska, Julia Armatyńska ) poza rankingiem
WALKI TAG TEAM KADECI
1.    Powiat Radomski 2 – Pionki (Patryk Banaszek, Jakub Grzywacz, Szymon Szulc)
2.    Wiewiór Team – Orient (Kacper Kołodziejczyk, Maciej Kasprzyk, Mariusz Nowak)
3.    Warmia Team – Ostróda/Egida (Jakub Dziliński, Marcin Dolecki, Kacper Oleszczak) poza rankingiem
WALKI DOUBLE MATCH KADECI -48KG
1.    Powiat Radomski 4 – Pionki (Jakub Grzywacz, Kacper Trzos)
2.    Tik-Tak  - Keiko (Bartosz Gwizdała, Sylwester Reymann)
3.    Zakonnice – Keiko (Sebastian Kieroński, Michał Oleks)
WALKI DOUBLE MATCH KADECI -60KG
1.    Powiat Radomski 5 – Pionki (Patryk Banszek, Szymon Szulc)
2.    Bodzio – Orient/Małpka (Mariusz Nowak, Hubert Marcisz) poza rankingiem
3.    Gang Rumunii  - Hwa Rang (dane zastrzeżone)
WALKI DOUBLE MATCH KADECI  +60KG
1.    Warmia Team – Gladius (Jakub Dziliński , Marcin Dolecki)
2.    Łamagi – Orient (Kacper Kołodziejczyk, Jakub Janocha)
3.    Gdów – KCT (Szymon Mamoń, Bartosz Adamek ) poza rankingiem
KONKURENCJE JUNIOR/SENIOR
WALKI TAG TEAM KOBIET
1.    Makumby – Orient (Agnieszka Horbatiuk, Weronika Burdzyńska, Olimpia Grela)
2.    Krakowianki – KCT (Karolina Nowak, Dobrochna Dolicka, Karolina Czech)
3.    Klementynki – Orient (Klaudia Wójcik, Aleksandra Cyranowska, Monika Cieślik)
WALKI DOUBLE MATCH KOBIET -57KG
1.    Krakowianki  - KCT (Karolina Nowak, Dobrochna Dolicka)
2.    Pasztety  - Orient (Maja Grabara , Wiktoria Dombek)
3.    Cyborgi – Orient (Agnieszka Horbatiuk, Klaudia Wójcik)
WALKI DOUBLE MATCH KOBIET +57KG
1.    Żyrafy  -Orient (Weronika Burdzyńska, Olimpia Grela)
2.    Wariatki – KCT/ Hwa Rang (Karolina Czech, dane zastrzeżone)
3.    Olki  - Orient (Aleksandra Cyranowska, Aleksandra Pastwa)
WALKI DRUZYNOWE KOBIET
1.    Drużyna A – Orient (Agnieszka Horbatiuk, Weronika Burdzyńska, Olimpia Grela)
2.    Panie z Krakowa – KCT (Karolina Nowak, Karolina Czech, Dobrochna Dolicka)
3.    Gorylki – Orient (Wiktoria Dombek, Aleksandra Pastwa, Monika Cieślik)
WALKI TAG TEAM MĘŻCZYZN
1.    Motor Team  - Orient (Artur Stefański, Artur Kula, Mateusz Tatar)
2.    Szczecinek  - szczecinek (dane zastrzeżone)
3.    Cygański Tabor – Hwa Rang (dane zazstrzezone)
WALKI DOUBLE MATCH MĘŻCZYZN -66KG
1.    Koszalin – Bałtyk Koszalin (dane zastrzeżone)
2.    Reggae Team – Ostróda ( Krzesimir Kasza, Bartosz Trzeciak)
3.    Jastrzębskie Orły – Keiko (Marek Bochenek, Tomasz Dobrowolski)
WALKI DOUBLE MATCH MĘŻCZYZN -78KG
1.    Kreski – KCT (Mateusz Dylawerski, Jakub Włodarz)
2.    Egida Team – Egida (Rafał Frenkiel, Wojciech Jarosz)
3.    Gdów – KCT (Mateusz Durczok, Mikołaj Chyba)
WALKI DOUBLE MATCH MĘŻCZYZN +78KG
1.    Szariki – Orient (Artur Stefański, Artur Kula)
2.    Gang Albanii – Hwa Rang (dane zastzrezone)
3.    Szczecinek – Szczecinek (dane zastrzeżone)
WALKI DRUŻYNOWE MĘŻCZYZN
1.    Motorhead – Orient (Artur Stefański, Artur Kula, Mateusz Tatar, Marcin Kępiński, Michał Pawlik)
2.    Gang Albanii – Hwa Rang (dane zastrzeżone)
3.    Piątka ze Szczecinka – Szczecinek (dane zastrzeżone)


Więcej zdjęć w zakładce: Galeria Zdjęć

http://www.osir.net.pl/kategorie/druzynowe_mistrzostwa_polski_w_taekwondo_zs_put

 

czytano: 3264 razy

data dodania: 2016-04-14 10:24:43

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 1311 dni

popularność: 2.49

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Akcja Biegaj z OSiR-em - popularyzujemy bieganie jako forma ruchu dla wszystkich, a także zasady racjonalnego odżywiania podczas ... więcej »