Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Mecz drużyn ekstraklasy Korona Kielce - Polonia Warszawa

We wtorek 31 lipca o godz. 17:00 na stadionie OSiR-u odbył się mecz towarzyski drużyn ekstraklasy Korona Kielce – Polonia Warszawa zakończony remisem 2-2 (0-0). Bramki dla stołecznego klubu strzelili Mateusz Galiński i Paweł Wszołek natomiast dla piątej drużyny sezonu 2011/2012 Korony Kielce strzelali Michał Zieliński i Bartosz Papka. Jak już wiemy zespół „czarnych koszul” który w zeszłym sezonie uplasował  się na szóstej pozycji w tabeli pozostał w T-mabile Ekstraklasie. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać gwiazdy polskiej ligi między innymi: Adam Kokoszka, Mariusz Pawełek, Radosław Majdan i Marcin Żewłakow.

Korona Kielce - Polonia Warszawa 2-2 (0-0)
Michał Zieliński, Bartosz Papka - Mateusz Gliński, Paweł Wszołek

Skład Korony Kielce:
(I połowa) Zbigniew Małkowski - Paweł Golański, Pavol Stano, Krzysztof Kiercz, Tomasz Lisowski, zawodnik testowany, Aleksandar Vukovic, Vlastimir Jovanovic, Michał Janota, zawodnik testowany, Łukasz Jamróz.

(II połowa) Wojciech Małecki - Kamil Kuzera, Piotr Malarczyk, Tadas Kijanskas, Rafał Zawłocki, zawodnik testowany (Łukasz Sierpina), Bartłomiej Michalski, Grzegorz Lech, zawodnik testowany (Bartosz Papka), Michał Zieliński, Tomasz Foszmańczyk.

Skład Polonii Warszawa:
(I połowa) Dominik Budzyński - Aleksandar Todorovski, Siergiej Goliatkin, Adam Kokoszka, Tomasz Brzyski - Adam Pazio, Łukasz Piątek - Mateusz Michalski, Aviram Baruchyan, Paweł Wszołek - Łukasz Teodorczyk.

(II połowa) Mariusz Pawełek - Borys Rusak, Adam Kokoszka, Siergiej Goliatkin, Damian Ałdaś - Łukasz Piątek (Paweł Wszołek), Dieme Yahiya - Piotr Ćwielong, Mateusz Gliński, Anton Kozłow - Daniel Gołębiewski .

Zapraszamy do fotorelacji z tego meczu poniżej.