Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Międzypaństwowy mecz piłki nożnej juniorów POLSKA - ANGLIA

Polska 4 - 1 Anglia

Reprezentacja Polski U-17 pod wodzą Janusza Białka pokonała rówieśników z Anglii. 1500 kibiców zgromadzonych na stadionie 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu przybyło na ciekawe widowisko i się nie zawiodło, choć pierwszego gola zdobyli Anglicy tuż przed przerwą, po wznowieniu gry w drugiej połowie zaczął się prawdziwy spektakl za sprawą naszych młodych piłkarzy. Po wyrównującym golu Arkadiusza Milika (Rozwój Katowice) dwukrotnie do bramki Anglików trafił zawodnik GKS Bełchatów Łukasz Wroński po czym w pierwszej minucie doliczonego czasu gry Krystian Nowak (UKS SMS Łódź) ustalił wynik spotkania na 4-1. Na stadionie w Zawierciu w czasie tego spotkania można było spotkać wiele znanych osobistości m.in. byłego trenera reprezentacji Polski Jerzego Engela, Andrzeja Szarmacha, Mariusza Śrutwe, Dariusza Dudka oraz Jana Domarskiego obecnie II trenera który przynosi szczęście w meczach z anglikami.

POLSKA 4-1 ANGLIA
Milik 51, Wroński 59, 72, Nowak 91 - Ganealwes Abreu 43

POLSKA: Przemysław Frąckowiak - Mateusz Wilk, Tomasz Kędziora, Adam Radecki, Adrian Liberacki (73 Norbert Misiak) - Łukasz Wroński (79 Grzegorz Kowalewski), Martin Kobylański, Piotr Zieliński, Patrick Dytko (76 Kamil Włodyka) - Arkadiusz Milik (82 Krystian Nowak), Jakub Legierski (58 Wiktor Witt).

Trener: Jan Białek

ANGLIA: Josh Hart, Cliff Moyo, Jamie Summers, Jack Vallis, Joshua White, Jordan Wond,  Fabio Goncalves Abreu, Jack Sherratt, Scott Cheetman, Alex Meaney, Edwart Baldy, Jonathan Barden, Thomas Hurley.

Team Manager: Andrew Williams