Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Szanowni użytkownicy obiektów OSiR Zawiercie, bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją i prosimy o wykazanie zrozumienia dla decyzji o zamknięciu, w związku z zagrożeniem koronawirusem, wszystkich obiektów OSiR Zawiercie od dnia 12.03.br do 25

Szanowni użytkownicy obiektów OSiR Zawiercie, bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją i prosimy o wykazanie zrozumienia dla decyzji o zamknięciu, w związku z zagrożeniem koronawirusem, wszystkich obiektów OSiR Zawiercie od dnia 12.03.br do 25

???? Komunikat ws. koronawirusa????

???? Szanowni Państwo, w związku z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami koronawirusa w Polsce, przekazujemy specjalny komunikat:

???? W szpitalu w Zawierciu nie ma potwierdzonego przypadku koronawirusa. Prosimy jednak o ostrożność i stosowanie się do zaleceń Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu. Szczegóły tutaj: https://bit.ly/38GM6Ks

???? Od 12 do 25 marca zamknięte będą: Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu - MOK Zawiercie (odwołane wszystkie spotkania, imprezy i koncerty, zamknięte kino), Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu Biblioteka Zawiercie (w tym filie) oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu (OSiR Zawiercie), w tym:
 kompleks obiektów sportowych OSiR I przy ulicy Moniuszki 10 łącznie z koroną stadionu i boiskiem wielofunkcyjnym „Orzeł”
 stadion w Zawierciu-Kromołowie
 kryta pływalnia przy ulicy Pomorskiej
 hala widowiskowo - sportowa OSiR II przy ul. Blanowskiej łącznie z siłownią (wyjątek stanowią mecze i treningi klubów sportowych uczestniczących w rozgrywkach ligowych od II ligi do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mecze mogą odbywać się, ale bez udziału publiczności). Dodatkowo od piątku (13 marca) do 25 marca nie będzie czynny hotel OSiR przy ulicy Moniuszki.

???? Od 12 do 25 marca funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Szczegóły: https://bit.ly/2TGsaD8

 Komu przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy na czas opieki nad dzieckiem? Szczegóły: https://bit.ly/3cPPJkF

☎️ Specjalne infolinie ZUS: https://bit.ly/2vWbUow

???? Petentów - w miarę możliwości - prosimy o to, by ograniczyć osobiste wizyty w Urzędzie Miejskim i załatwiać urzędowe sprawy drogą elektroniczną lub przez telefon. W przypadku korzystania z kas również prosimy o wybranie przelewów elektronicznych.

???? W Urzędzie Miejskim, podległych jednostkach oraz spółkach miejskich co 3 godziny przeprowadzana jest dezynfekcja klamek, poręczy i urządzeń sanitarnych. Kontrolowane jest także to, czy w łazienkach znajdują się: mydła, ręczniki papierowe i środki do dezynfekcji.

???? Dezynfekowane jest także wyposażenie autobusów ZKM Zawiercie. Jako środek zapobiegawczy (przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa poprzez gotówkę) ograniczono czasowo sprzedaż biletów u kierowców.

☎️ Całodobowo można korzystać z infolinii Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu (tel. 607 131 032) .

ℹ️ Sytuacja jest dynamiczna, a kolejne informacje będą na bieżąco publikowane na stronach internetowych i na Facebooku.

11

MAR

2020

908

razy

czytano

73/675

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.