Strona główna BIP
imieniny: Bina, Waldemar
środa, 11 grudnia 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Majówka OSiR - wyniki i fotorelacja

wielkość tekstu: A | A | A

Majówka OSiR - wyniki i fotorelacja

data dodania: 2019-05-01 13:04:31

Wyniki majówkowego turnieju tenisa stołowego:

KATEGORIA OPEN:
1. Glanowski Waldemar
2. Pańczyk Adrian
3. Wojdyła Dominik
4. Pałka Patryk
5-6.   Tomsia Sławomir
          Miśta Sylwester
7-8.    Karnia Tomasz
          Nowacka Dorota
9-12.  Ząbek Stanisław
          Łaskawiec Jakub
          Dziub Arkadiusz
          Żelezik Jacek
13-16.Kowal Edward
          Wawryło Sławomir
           Majewski Kacper
           Machelski Michał
17-24.Wrona Artur
           Dąbrowski Damian
           Orliński Marcin
           Wojtaszczyk Wojciech
           Męcik Patryk
           Lamer Maciej
           Balik Robert
           Męcik Zbigniew
25-32.Adamczyk Igor
          Imielski Marcin
          Kowalik Piotr
          Białek Szymon
          Zieliński Andrzej
          Gajewski Marcin
          Woźniczko Borys
          Nosiadek Jakub
33-48.Natkaniec Łukasz
          Skulski Bartosz
          Tomsia Dawid
          Wiekiera Arkadiusz
          Buła Maksymilian
          Kałużny Konrad
          Staniszewski Krszysztof
          Pawlik Daniel
          Kalarus Kuba
          Tomsia Szymon
          Machura Bartłomiej
          Giemza Piotr
          Kowal Wiktoria
          Skotniczny Rafał
          Pałęga Zdzisław
          Wiśniewski Jan

KATEGORIA: KLASY I-IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
1.   Toborek Maria
2.    Kałuża Tomasz
3.    Ratajczyk Nikola
4.    Urbanowicz Klaudia
5-6. Ratajczyk Kamila
       Niewiara Adrian
7-8. Adamczyk Maja 
       Ratajczyk Aleksandra
9-12.Szymańska Hanna
         Fabjański Hubert
         Rogowicz Natalia
         Halaba Maja
13. Kałużny Tomasz

KATEGORIA KLASY V-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
1.  Wojtaszczyk Wojciech
2.   Pańczyk Adrian
3.   Nosiadek Kuba
4.   Wrona Kuba
5-6. Tomsia Szymon
       Adamczyk Igor
7-8. Toborek Maria
        Kostecki Brajan
9-12. Buła Maksymilian
         Adamczyk Hubert
         Tomsia Dawid
         Solny Igor
13-16.Halaba Julia
          Woźniczko Borys
          Kałuża Tomasz
          Kowal Wiktoria
17-24.Galos Filip 
          Miśta Radosław
          Białek Szymon
          Wiśniowska Nadia
          Kozłowski Jakub
          Sikora Przemysław
          Kalarus Jakub
          Hadziński Mateusz  

 

Wyniki wyścigów rowerowych dla dzieci i młodzieży:

Kategoria VII-VIII klasa

 

I Dawid Sobczak

II Igor Musialski

III Mikołaj Dąbrowski

IV Arkadiusz Łachnik

IV Kuba Wakmański

 

Kategoria V-Vi Dziewczynki

I Anna Niedzielska

II Antonina Kwiecińska

III Patrycja Wolska

 

Kategoria V-VI Chłopcy

I Damian Brodzik

II Maciej Ciszewski

III Bartek Wakmański

 

 

Kategoria III-IV

I Oskar Gębka

II Filip Musiał

III Jan Krowicki

IV Jakub Kuryj

V Antoni Lewandowski

VI Wiktor Wolski

Kamil Ciupiński

Piotr Ciupiński

Bartosz Lewandowski

Sebastian Spyra

Kacper Czerwiński

Filip Masłowski

Michał Niedzielski

Jan Milejski

 

 

Kategoria I-II

I Mikołaj Zarych

II Wojciech Gajek

III Ernest Bernacki

IV Magda Szymocha

V Dominika Gębka

VI Marcin Mazurek

Remigiusz Kozak

Natan Borowik

Patrycja Spyra

Zuzanna Skiba

Tobiasz Grabowski

Filip Galiński

Monika Burzyńska

Piotr Lelatko

 

Kategoria klasa o

I Tymoteusz Granek

II Aleksander Górecki

III Maja Maniak

IV Zosia Nowakowska

 

Kategoria Przedszkolaki

I Wiktor Gajek

II Wiktoria Dudkiewicz

III Tomasz Borowik

Tomasz Piotrowski

Alicja Masłowska

Nikola Kwiecińska

Maksymilian Szmal

czytano: 370 razy

data dodania: 2019-05-01 13:04:31

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 225 dni

popularność: 1.64

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Akcja Biegaj z OSiR-em - popularyzujemy bieganie jako forma ruchu dla wszystkich, a także zasady racjonalnego odżywiania podczas ... więcej »