Strona główna BIP
imieniny: Hanna, Klementyna
piątek, 18 października 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Wyniki Superpuchar Polski NO-GI 6.04.2019

wielkość tekstu: A | A | A

Wyniki Superpuchar Polski NO-GI 6.04.2019

data dodania: 2019-04-08 17:24:25

Junior
-65,5
1 Malinowski Kamil Wardogs Lubliniec
2 Karwot Filip Octagon Żory
3 Biesok Bartłomiej Veto Team Bielsko Biała

-73,5
1 Pożoga Robert Gold Team Polska
2 Melka Michał Rio Grappling Club Częstochowa
3 Głodziński Karol NEXT LEVEL BJJ KLUCZBORK
3 Knast Krystian Kodokan Gliwice

-81,5
1 Sobków Szymon MMA Solo Team Namysłow
2 Wandzel Szymon Bastion Oświęcim
3 Rutowicz Adam Copacabana Piotrków Trybunalski
3 Głodawa Dominik Veto team Bielsko-Biała

pow.81,5
1 Kowalski Maksymilian AniMMAls
2 Mucha Karol Forma fight club

Białe
-67,5
1 Kamuda Adrian Team Sukata
2 Czerwieński Norbert Impact/veto team bielsko biała
3 Basta Daniel Akademia Fenix
3 Szelka Adrian Copacabana Piotrków Trybunalski

-73,5
1 Sojka Bartosz Bastion Oświęcim
2 Szyndlar Kamil SWD Kraków
3 Jagła Bartłomiej Nelson Ruda Śląska
3 Olszowy Sebastian Grappling Kraków

-79,5
1 Janikowski Krzysztof Berserkers team bielsko biała
2 Mańka Mateusz AniMMAls
3 Derkacz Kamil MMA Solo Team Namysłów
3 Ślęzak Aleksander Next Level Wrocław

-85,5
1 Kwaśniak Sebastian AniMMAls
2 Bodzioch Emil Bjj BlackSnake Rio Grappling Club Lubliniec
3 Krajewski Paweł SWD
3 Porzuczek Paweł Academia Gorila

-91,5
1 Adamiec Przemysław Academia Gorila
2 Prost Karol Szkoła Walki Drwala
3 Borowiecki Mateusz GOLD TEAM POLSKA
3 Kasiński Bartłomiej Żywiecka Szkoła MMA

pow. 91,5
1 Gacka Rafał Nelson Club
2 Partyka Beniamin Octagon team Jastrzębie-Zdrój
3 Suchocki Marcin Gold Team Polska

Kobiety
-64,5 białe
1 Śnieg Paulina Octagon Team
2 Pietras Sabrina Rio Grappling Club

pow. 64,5 białe
1 Trepka Karolina AniMMAls
2 Długosz Justyna Spartan knurow

-56,5 kolorowe
1 Lelito Anna Halny KTFS Grappling Krk
2 Prochownik Małgorzata Akademia Feniks
3 Frkalová Kateřina Fighting club Ostrava
3 Kwiatkowska Kamila Rio Grappling Club Częstochowa

-64,5 kolorowe
1 Sładki Karolina Bastion Tychy
2 Olisova Katarina Laugaricio Jiu Jitsu
3 Smoleń Justyna Halny/KTFS

Niebieskie
-67,5
1 Shakun Stanislav Octopus Łódź
2 Mnatsakanyan-Nowak Norbert Octopus Łódź
3 Beleć Mateusz AniMMAls
3 Ćwirzewicz Karol Gold Team Polska

-73,5
1 Mendlewski Krzysztof Murowana Goślina Team
2 Witkowski Adam Spartan Knurów
3 Mazelanik Łukasz Academia Gorila
3 Bucki Patryk Academia Gorila

-79,5
1 Kaczmarczyk Kornel Grappling Kraków
2 Nowak Adam RIO grapling club krosnice
3 Głownia Karol Bastion Oświęcim
3 Zając Radosław Academia Gorila

-85,5
1 Pernak Grzegorz Rio grappling club
2 Kampa Przemysław Akademia Gorila
3 Tarnawa Radosław JustRollBBa
3 Szostak Lukasz Rio grappling club dabrowa gornicza

91,5
1 Abu Louz Mateusz Wardogs Lubliniec
2 Miszkiewicz Rafał MMASolo Team Namyslow
3 Skibiński Krystian Rio grapling krośnice
3 Tatara Radek Spartan Chorzów

pow. 91,5
1 Lubrant Dawid ACADEMIA GORILA
2 Kaczor Artur Rio grappling club dabrowa gornicza
3 Oleksy Michał Bastion Tychy
3 Tulis Daniel Laugaricio Jiu Jitsu

Purpurowe
-67,5
1 Skubis Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
2 Sołtys Dawid akademia gorilla
3 Szyja Mariusz AniMMAls
3 Szymroszczyk Piotr Academia Gorila

-73,5
1 Warzybok Kamil Gold Team Polska
2 Ścigała Marcel Fight Club Bytom
3 Bienioszek Mateusz Octagon Żory
3 Gawron Michał Academia Gorila

-79,5
1 Domagała Aleksander United Gym/Kauża Team
2 Fajer Przemek Gold Team Polska
3 Bojanowski Michał Copacabana Łódz
3 Stoiński Patryk Murowana Goślina Team

-85,5
1 Boduszek Michał Wardogs Lubliniec
2 Krystian Szymon Gladiator Ostrołęka
3 Oto Machala Laugaricio Jiu Jitsu
3 Zaręba Paweł Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza

-91,5
1 Bryczek Robert Veto Team
2 SEKURA DENIS ACADEMIA GORILA
3 Baryła Przemysław Copacabana Łódź
3 Szczygieł Oliwier Academia Gorila

pow.91,5
1 Maciążek Bartłomiej Rio Grappling CLub Dąbrowa Górnicza
2 Wodzyński Robert Husaria Mława
3 Wojciechowski Kamil Nelson Club

MASTER
-79,5
1 Gawor Krzysztof AniMMAls
2 Tyczka Adam Brazylijskie Jiu-jitsu IKIZAMA club
3 Koniarski Michał Octagon Team
3 Kunikowski Darek GRACIE BARRA CHORZÓW

pow.79,5
1 Filip Marek Academia Gorilla
2 Jagielski Janusz Next Level Kluczbork
3 Owsianik Wojciech Wroxgym

ELITA
-79,5
1 Salamon Piotr Gold Team Polska
2 Smulski Tomasz Academia Gorila
3 Kaużyński Michał Copacabana Łódź
3 Jesionkowski Tomasz Akademia Fenix Kraków

pow.79,5
1 Gądziak Miłosz Strzelec Gold Team
2 Pielarz Grzegorz AniMMAls
3 Szymecki Łukasz Gold Team Polska
3 Szubart Maciej Next Level BJJ Wrocław

Drużynówka😁💪
1. Academia Gorila 25 pkt.
2. AniMMAls 18 pkt.
3. Gold Team Poland 15 pkt.

czytano: 310 razy

data dodania: 2019-04-08 17:24:25

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 194 dni

popularność: 1.60

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Cały obiekt OSiR-u obejmuje ponad 10 ha i są plany dalszych inwestycji. Jako ciekawostkę można podać, że w latach 70-tych do OSiR-u ... więcej »