Strona główna BIP
imieniny: Emil, Roma
środa, 22 maja 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do - WYNIKI

wielkość tekstu: A | A | A

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do - WYNIKI

data dodania: 2019-03-11 10:33:15

Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawiercie 10.03.2019r 

 
 
10 marca 2019r w Zawierciu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski. Do zawodów zgłosiło się 351 zawodników i zawodniczek z 13 klubów z całej Polski. Zawody sędziowało 31 licencjonowanych sędziów ZS PUT. Sędzią Głównym Zawodów był Karol Siwek. Protokół sporządziła Sekretarz Zawodów Monika Cieślik. Protokół zatwierdził Sędzia Główny ZS PUT Zbigniew Pawlak. 
 
dzieci 
 
dzieci; 2013,2012 dziewczynki, soft stick
1. POWER GIRLS ("Keiko" Jastrzębie )
2. ATOMÓWKI (KS "Orient")
3. CHUPA CHUPS (KS "Orient") 
 
dzieci; 2013,2012 dziewczynki, t. szybkościowe
1. POWER GIRLS ("Keiko" Jastrzębie )
2. JASZCZURKI (KS "Orient")
3. ATOMÓWKI (KS "Orient") 
 
dzieci; 2013,2012 chłopcy, soft stick
1. ARTUDITU (KS "Orient")
2. PAC-MAN (KS "Orient")
3. ZAWODOWCY (KS "Orient") 
 
dzieci; 2013,2012 chłopcy, t. szybkościowe
1. ZAWODOWCY (KS "Orient")
2. FANTOMAS (KS "Orient")
3. WIEDŹMINI (KS "Orient") 
 
dzieci; 2011 dziewczynki, soft stick
1. TYGRYSY ("Keiko" Jastrzębie )
2. Kapucynki (KB Małpka Zawiercie)
3. Szybkie smoki (KCT Kraków) 
 
dzieci; 2011 dziewczynki, t. szybkościowe
1. TYGRYSY ("Keiko" Jastrzębie )
2. Szybkie smoki (KCT Kraków)
3. Niesporczaki (KCT Kraków) 
 

 dzieci; 2011 chłopcy, soft stick
1. KODŻAKI (KS "Orient")
2. LEGO ORIENT (KS "Orient")
3. MILKY WAY (KS "Orient") 
 
dzieci; 2011 chłopcy, t. szybkościowe
1. ŁASICE (KS "Orient")
2. MILKY WAY (KS "Orient")
3. KODŻAKI (KS "Orient") 
 
dzieci; 2010 dziewczynki, soft stick
1. WĘDRÓWKI PYZY (KS "Orient")
2. FIGHTERKI ("Keiko" Jastrzębie )
3. Super smoki (KCT Kraków) 
 
dzieci; 2010 dziewczynki, t. szybkościowe
1. MAŁE GIGANTKI ("Keiko" Jastrzębie )
2. WĘDRÓWKI PYZY (KS "Orient")
3. SŁONECZNY PATROL (KS "Orient")  
 
dzieci; 2010 chłopcy, soft stick
1. RĄCZE KREWETKI (KS "Orient")
2. TENISIŚCI (KS "Orient")
3. Gruszczyński/ Dudek (KCT Kraków) 
 
dzieci; 2010 chłopcy, t. szybkościowe
1. PANTERY ("Keiko" Jastrzębie )
2. ORŁY ("Keiko" Jastrzębie )
3. Gruszczyński/ Dudek (KCT Kraków) 
 
 
młodzik 
 
młodzik; dziewczynki, touch-contact -145
1. PLUSZOWE LWICE (KS "Orient")
2. Powiat Radomski 1 (Tang Soo Do Pionki)
3. BLIŹNIACZKI ("Keiko" Jastrzębie ) 
 
młodzik; dziewczynki, t. szybkościowe -145
1. PLUSZOWE LWICE (KS "Orient")
2. BLIŹNIACZKI ("Keiko" Jastrzębie ) 
3. Egida Girls (Egida Olsztynek) 
 
młodzik; dziewczynki, touch-contact +145
1. Proszkiewicz/Zapolska (KCT Kraków)
2. WIGRY 3 (KS "Orient")
3. CIEPŁE KLUSKI (KS "Orient") 
 
młodzik; dziewczynki, t. szybkościowe +145
1. WIGRY 3 (KS "Orient")
2. Świruski ("Keiko" Jastrzębie )
3. CIEPŁE KLUSKI (KS "Orient") 
 
młodzik; chłopcy, touch-contact -140
1. TARZANY ("Keiko" Jastrzębie )
2. Wybuchowe Kalmary (Azja Pabianice) 3. Powiat Radomski
3 (Tang Soo Do Pionki) 
 
młodzik; chłopcy, t. szybkościowe -140
1. TARZANY ("Keiko" Jastrzębie )
2. ŁOBUZY.PL ("Keiko" Jastrzębie )
3. KOSMICZNE WIEWIÓRKI (KS "Orient") 
 
młodzik; chłopcy, touch-contac -150
1. PAT I PATASZON (KS "Orient")
2. ŁOWCY KANGURÓW (KS "Orient")
3. LENIWCE (KS "Orient") 
 
młodzik; chłopcy, t. szybkościowe -150
1. ŁOWCY KANGURÓW (KS "Orient")
2. DŻEPETTO (KS "Orient")
3. PAT I PATASZON (KS "Orient") 
 
młodzik; chłopcy, touch-contack +150
1. Gryfiacy (Gryf Świdnica)
2. UFOLUDKI (KS "Orient")
3. O KURCZĘ! (UKS Taekwon-do Opole) 
 
młodzik; chłopcy, t. szybkościowe +150
1. Gryfiacy (Gryf Świdnica)
2. UFOLUDKI (KS "Orient")
3. O KURCZĘ! (UKS Taekwon-do Opole)f 
 
 
 
młodzik; układy formalne
1. Wybuchowe Kalmary (Azja Pabianice)
2. ORIENCIAKI (KS "Orient")
3. Egida Girls (Egida Olsztynek) 
 
młodzik; chłopcy: soft stick
1. Dzikie goryle (KB Małpka Zawiercie)
2. Młynarczyk / Noga (KCT Kraków)
3. KOTLETY Z KOSMOSU (UKS Taekwon-do Opole) 
 
młodzik; dziewczynki: soft stick
1. ŚCIEMNIARY (UKS Taekwon-do Opole)
2. Szczypczyk/Rachwał (KCT Kraków)
3. ZAKRĘCONE (UKS Taekwon-do Opole) 
 
młodzik; dziewczynki, t. szybkościowe (gr. soft)
1. Wredne małpy (KB Małpka Zawiercie)
2. WĄSIARY (UKS Taekwon-do Opole)
3. ZAKRĘCONE (UKS Taekwon-do Opole) 
 
młodzik; chłopcy, t. szybkościowe (gr. soft)
1. Dzikie goryle (KB Małpka Zawiercie)
2. KOŁPAKI (KS "Orient")
3. KOTLETY Z KOSMOSU (UKS Taekwon-do Opole) 
 
 
kadet 
 
kadet; tag-team semi contact dziewczęta
1. Fiutowska/Korona (KCT Kraków)
2. Kozioł/Zawalska (KS "Orient")
3. Rutkowska/Wiszniowska (Tang Soo Do Pionki) 
 
kadet; tag-team semi contact chłopcy
1. Amanowicz/Płachta (Tang Soo Do Pionki)
2. Owczarek/Kopa (KS "Orient")
3. Szewczyk/ Szczęsny (Gryf Świdnica) 

 kadet; double match light contact dziewczęta -47
1. Zawalska/Kozioł (KS "Orient")
2. Rutkowska/Wiszniowska (Tang Soo Do Pionki)
3. SMOLIŃSKA/DIAKÓW (UKS Taekwon-do Opole) 
 
kadet; double match light contact dziewczęta +47
1. Fiutowska/Korona (KCT Kraków)
2. Śmiałkowska / Żabolicka (Azja Pabianice)
3. Dubiel/Prussak (CSiR "Agatsu" Będzin) 
 
kadet; double match light contact chłopcy -50
1. Czajkowski/Osadczuk (UKS Taekwon-do Opole)
2. Szewczyk/ Szczęsny (Gryf Świdnica)
3. Kubasik/Kozioł (KS "Orient") 
 
kadet; double match light contact chłopcy -58
1. Klimek/Pajda (KCT Kraków)
2. Rduch/Szczęch ("Keiko" Jastrzębie )
3. Baranowski / Śmiałkowski (Azja Pabianice) 
 
kadet; double match light contact chłopcy +58
1. Amanowicz/Płachta (Tang Soo Do Pionki)
2. Owczarek/Kopa (KS "Orient")
3. Skowronek/Skowronek (TSD "Ronin" ) 
 
 
junior 
 
junior; tag-team semi contact kobiety
1. Popczyk/Maier (KS "Orient")
2. Matyja/Gątkowska (KS "Orient")
3. BEREŹNICKA/DULIK (UKS Taekwon-do Opole) 
 
junior; tag-team semi contact mężczyźni
1. Dziliński/Dolecki ("Gladius" Ostróda)
2. Duda/Jaworski (KS "Orient")
3. Kołodziejczyk/Kasprzyk (KS "Orient") 
 
junior; double match light contact kobiety +55
1. Popczyk/Maier (KS "Orient")
2. Matyja/Gątkowska (KS "Orient") 
3. Maj/Pańczak (Tang Soo Do Pionki) 
 
 
 
 
junior; double match light contact mężczyźni -62
1. Nowak/Kasprzyk (KS "Orient")
2. Jaworski/Chober (KS "Orient") 
 
junior; double match light contact mężczyźni -70
1. Grzebyk/Marchuk (KCT Kraków)
2. Gidek/Sapiński (CSiR "Agatsu" Będzin) 
 
junior; double match light contact mężczyźni +70
1. Kołodziejczyk/Dziechciarz (KS "Orient")
2. Dziliński/Dolecki ("Gladius" Ostróda) 
 
 
senior 
 
senior; tag-team semi contact kobiety
1. Grela/Armatyńska (KS "Orient")
2. Czech/Wójcik (KCT Kraków)
3. Gadomska/Gnich (TSD "Ronin" ) 
 
senior; tag-team semi contact mężczyźni
1. Pazdan/Zięba (KCT Kraków)
2. Kasza/Trzeciak ("Gladius" Ostróda)
3. Walocha/Kopciński (KCT Kraków) 
 
senior; double match light contact kobiety -58
1. Gadomska/Gnich (TSD "Ronin" )
2. Grzywacz/Woźniak (Tang Soo Do Pionki)
3. BEREŹNICKA/DULIK (UKS Taekwon-do Opole) 
 
senior; double match light contact kobiety +58
1. Grela/Armatyńska (KS "Orient")
2. Czech/Wójcik (KCT Kraków)
3. Kowal/Grudzińska (CSiR "Agatsu" Będzin) 
 
senior; double match light contact mężczyźni -74
1. Pazdan/Zięba (KCT Kraków) 
2. Kasza/Trzeciak ("Gladius" Ostróda)
3. Olszewski/Szulc (Tang Soo Do Pionki) 
 
senior; double match light contact mężczyźni +74
1. PLUTA/ZIELINSKI (UKS Taekwon-do Opole)
2. Walocha/Kopciński (KCT Kraków)
3. Mazurkiewicz/ Oczkowicz (CSiR "Agatsu" Będzin) 
 
senior; light contact drużynowy kobiet
1. Orient Team 1 (KS "Orient")
2. Orient Team 2 (KS "Orient")
3. KCT Kraków (KCT Kraków) 
 
senior; light contact drużynowy mężczyzn
1. Orient Team (KS "Orient")
2. AGATSU (CSiR "Agatsu" Będzin)
3. OPOLE TEAM (UKS Taekwon-do Opole) 
 
 
Generalna klasyfikacja medalowa klubów:
1. KS "Orient" 20/23/14
2. "Keiko" Jastrzębie 8/6/1
3. KCT Kraków 7/6/7
4. UKS Taekwon-do Opole 3/1/10
5. KB Małpka Zawiercie 3/1/0
6. Tang Soo Do Pionki 2/3/4
7. Gryf Świdnica 2/1/1
8. "Gladius" Ostróda 1/3/0
9. Azja Pabianice 1/2/1
10. TSD "Ronin" 1/0/2
11. CSiR "Agatsu" Będzin 0/2/3
12. Egida Olsztynek 0/0/2 
 
 
Klasyfikacja medalowa w poszczególnych kategoriach wiekowych: dzieci
1. KS "Orient" 6/8/7
2. "Keiko" Jastrzębie 6/2/0
3. KCT Kraków 0/1/5
4. KB Małpka Zawiercie 0/1/0 
 
 
młodzik
1. KS "Orient" 5/7/5
2. KB Małpka Zawiercie 3/0/0
3. "Keiko" Jastrzębie 2/3/1
4. Gryf Świdnica 2/0/0
5. KCT Kraków 1/2/0
6. UKS Taekwon-do Opole 1/1/6
7. Azja Pabianice 1/1/0
8. Tang Soo Do Pionki 0/1/1
9. Egida Olsztynek 0/0/2 
 
 
kadet
1. KCT Kraków 3/0/0
2. Tang Soo Do Pionki 2/1/1
3. KS "Orient" 1/3/1
4. UKS Taekwon-do Opole 1/0/1
5. Gryf Świdnica 0/1/1
5. Azja Pabianice 0/1/1
7. "Keiko" Jastrzębie 0/1/0
8. CSiR "Agatsu" Będzin 0/0/1
8. TSD "Ronin" 0/0/1 
 
 
junior
1. KS "Orient" 4/4/1
2. "Gladius" Ostróda 1/1/0
3. KCT Kraków 1/0/0
4. CSiR "Agatsu" Będzin 0/1/0
5. UKS Taekwon-do Opole 0/0/1
5. Tang Soo Do Pionki 0/0/1 
 
 
senior
1. KS "Orient" 4/1/0
2. KCT Kraków 2/3/2
3. UKS Taekwon-do Opole 1/0/2
4. TSD "Ronin" 1/0/1
5. "Gladius" Ostróda 0/2/0
6. CSiR "Agatsu" Będzin 0/1/2
7. Tang Soo Do Pionki 0/1/1
 
Fotorelacja poniżej:

czytano: 149 razy

data dodania: 2019-03-11 10:33:15

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 73 dni

popularność: 2.04

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Cały obiekt OSiR-u obejmuje ponad 10 ha i są plany dalszych inwestycji. Jako ciekawostkę można podać, że w latach 70-tych do OSiR-u ... więcej »