osir.net.pl
Ferie z OSiRem
19
sty
2024
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
XXIX HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW W PIŁCE NOŻNEJ ZAWIERCIE 2 – 3 LUTY 2019
Rozgrywki grupowe:
Grupa A
ZAGŁĘBIE Sosnowiec |
|
ZAGŁĘBIE Dąbrowskie |
|
FC POLONIA Limerick |
|
RKS Radomsko |
|
HAT-TRICK Łączany 1.Zagłębie Dąbrowskie – HAT TRICK Łączany 10:4 (5:1) 3.FC Polonia Limerick – RKS Radomsko 3:5 (1:2) 5.Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie Dąbrowskie 4:4 (2:2) 7.HAT TRICK Łączany - FC Polonia Limerick 4:6 (0:3) 9.Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko 7:2 (2:2) 11. Zagłębie Dąbrowskie - FC Polonia Limerick 11:0 (2:0) 13. Zagłębie Sosnowiec - HAT TRICK Łączany 14:2 (7:2) 15. Zagłębie Dąbrowskie - RKS Radomsko 2:3 (2:0) 17. Zagłębie Sosnowiec - FC Polonia Limerick 3:2 (2:1) 19. RKS Radomsko - HAT TRICK Łączany 6:2 (3:1) |
|
|
Drużyny |
Zagłębie Sosnowiec |
Zagłębie Dąbrowskie |
FC Polonia Limerick |
RKS Radomsko |
Hat – Trick Łączany |
P |
B |
L |
Zagłębie S. |
x |
4:4 |
3:2 |
7:2 |
14:2 |
10 |
28:10 |
1 |
Zagłębie D. |
4:4 |
x |
11:0 |
2:3 |
10:4 |
7 |
27:11 |
3 |
FC Polonia |
2:3 |
0:11 |
x |
3:5 |
6:4 |
3 |
11:23 |
4 |
Radomsko |
2:7 |
3:2 |
5:3 |
x |
6:2 |
9 |
16:14 |
2 |
Hat - Trick |
2:14 |
4:10 |
4:6 |
2:6 |
x |
0 |
12:36 |
5 |
Tabela Grupy A
1. ZAGŁĘBIE Sosnowiec 4 10 28:10
2. RKS Radomsko 4 9 16:14
3. ZAGŁĘBIE Dąbrowskie 4 7 27:11
4. FC POLONIA Limerick 4 3 11:23
5. HAT-TRICK Łączany 4 0 12:36
Grupa B
MOZ Kielce
OTKKF Stadion Zawiercie
Polonia Rzeszów
MTS Knurów
Szczakowianka Jaworzno
2. OTKKF Stadion Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno 2:4 (2:3)
4. Polonia Rzeszów - MTS Knurów 6:2 (2:1)
6. MOZ Kielce - OTKKF Stadion Zawiercie 3:2 (0:1)
8. Szczakowianka Jaworzno - Polonia Rzeszów 2:4 (0:2)
10. MOZ Kielce - MTS Knurów 3:5 (0:2)
12. OTKKF Stadion Zawiercie - Polonia Rzeszów 1:5 (1:3)
14. MOZ Kielce - Szczakowianka Jaworzno 1:2 (1:1)
16. OTKKF Stadion Zawiercie - MTS Knurów 3:8 (1:1)
18. MOZ Kielce - Polonia Rzeszów 0:4 (0:1)
20. MTS Knurów - Szczakowianka Jaworzno 5:4 (4:1)
Drużyny |
MOZ Kielce |
Stadion Zawiercie |
Polonia Rzeszów |
MTS Knurów |
Szczakowianka |
P |
B |
l |
MOZ Kielce |
x |
3:2 |
0:4 |
3:5 |
1:2 |
3 |
7:13 |
4 |
Stadion Zawiercie |
2:3 |
x |
1:5 |
3:8 |
2:4 |
0 |
8:20 |
5 |
Polonia Rzeszów |
4:0 |
5:1 |
x |
6:2 |
4:2 |
12 |
19:5 |
1 |
MTS Knurów |
5:3 |
8:3 |
2:6 |
x |
5:4 |
9 |
20:16 |
2 |
Szczakowianka |
2:1 |
4:2 |
2:4 |
4:5 |
x |
6 |
12:12 |
3 |
Tabela Grupy B
1. Polonia Rzeszów 4 12 19:5
2. MTS Knurów 4 9 20:16
3. Szczakowianka Jaworzno 4 6 12:12
4. MOZ Kielce 4 3 7:13
5. OTKKF Stadion Zawiercie 4 0 8:20
Grupa C
POGOŃ Szczecin |
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
|
VICTORIA Częstochowa |
|
WŁÓKNIARZ Wrocław |
|
GWAREK Zabrze 21. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GWAREK Zabrze 2:2 (1:2) 23. VICTORIA Częstochowa - WŁÓKNIARZ Wrocław 4:1 (1:0) 25. POGOŃ Szczecin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9:2 (5:0) 27. GWAREK Zabrze - VICTORIA Częstochowa 3:3 (1:2) 29. POGOŃ Szczecin - WŁÓKNIARZ Wrocław - WŁÓKNIARZ Wrocław 4:3 (2:0) 31. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - VICTORIA Częstochowa 2:4 (1:3) 33. POGOŃ Szczecin - GWAREK Zabrze 5:1 (5:0) 35. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - WŁÓKNIARZ Wrocław 4:7 (2:3) 37. POGOŃ Szczecin - VICTORIA Częstochowa 8:0 (5:0) 39. WŁÓKNIARZ Wrocław - GWAREK Zabrze 4:5 (0:1) |
|
|
Drużyny |
Pogoń Szczecin |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Victoria Częstochowa |
Włókniarz Wrocław |
Gwarek Zabrze |
P |
B |
L |
Pogoń Szczecin |
x |
9:2 |
8:0 |
4:3 |
5:1 |
12 |
26:6 |
1 |
KSZO Ostrowiec |
2:9 |
x |
2:4 |
4:7 |
2:2 |
1 |
10:22 |
5 |
Victoria |
0:8 |
4:2 |
x |
4:1 |
3:3 |
7 |
11:14 |
2 |
Włókniarz |
3:4 |
7:4 |
1:4 |
x |
4:5 |
3 |
15:17 |
4 |
Gwarek Zabrze |
1:5 |
2:2 |
3:3 |
5:4 |
x |
5 |
11:14 |
3 |
Tabela Grupy C
1.Pogoń Szczecin 4 12 26:6
2.Victoria Częstochowa 4 7 11:14
3.Gwarek Zabrze 4 5 11:14
4.Włókniarz Wrocław 4 3 15:17
5.KSZO Ostrowiec 4 1 10:22
Grupa D
Hutnik Kraków
KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa
Widzew Łódź
Polonia Warszawa
GKS Jastrzębie
22. KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa - GKS Jastrzębie 3:5 (1:3)
24. Widzew Łódź - Polonia Warszawa 6:5 (3:2)
26. Hutnik Kraków - KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa 8:6 (5:2)
28. GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 4:1 (3:0)
30. Hutnik Kraków - Polonia Warszawa 6:1 (3:1)
32. KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa - Widzew Łódź 4:4 (0:2)
34. Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 6:5 (4:0)
36. KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa - Polonia Warszawa 5:7 (2:2)
38. Hutnik Kraków - Widzew Łódź 4:5 (1:1)
40. Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie 5:5 (2:2)
Drużyny |
Hutnik Kraków |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
Widzew Łódź |
Polonia Warszawa |
GKS Jastrzębie |
P |
B |
L |
Hutnik Kraków |
x |
8:6 |
4:5 |
6:1 |
6:5 |
9 |
24:17 |
1 |
Kolbuszowianka |
6:8 |
x |
4:4 |
5:7 |
3:5 |
1 |
18:24 |
5 |
Widzew Łódź |
5:4 |
4:4 |
x |
6:5 |
1:4 |
7 |
16:17 |
3 |
Polonia W. |
1:6 |
7:5 |
5:6 |
x |
5:5 |
4 |
18:22 |
4 |
GKS Jastrzębie |
5:6 |
5:3 |
4:1 |
5:5 |
x |
7 |
19:15 |
2 |
Tabela Grupy D
1.Hutnik Kraków 4 9 24:17
2.GKS Jastrzębie 4 7 19:15
3.Widzew Łódź 4 7 16:17
4.Polonia Warszawa 4 4 18:22
5.Kolbuszowianka 4 1 18:24
FINAŁY
Grupa E
Warta Zawiercie
RKS Radomsko
VICTORIA Częstochowa
Hutnik Kraków
Polonia Rzeszów
1.RKS Radomsko – Polonia Rzeszów 3:3
3.Victoria Częstochowa – Hutnik Kraków 3:0
5.Warta Zawiercie – RKS Radomsko 5:6
7.Polonia Rzeszów – Victoria Częstochowa 5:0
9.Warta Zawiercie – Hutnik Kraków 2:3
11.RKS Radomsko – Victoria Częstochowa 3:3
13.Warta Zawiercie – Polonia Rzeszów 2:5
15.RKS Radomsko – Hutnik Kraków 6:3
17.Warta Zawiercie – Victoria Częstochowa 2:1
19. Hutnik Kraków – Polonia Rzeszów 1:7
Drużyny |
Warta Zawiercie |
RTS Radomsko |
Victoria Częstochowa |
Hutnik Kraków |
Polonia Rzeszów |
P |
B |
L |
Warta |
x |
5:6 |
2:1 |
2:3 |
2:5 |
3 |
11:15 |
5 |
Radomsko |
6:5 |
x |
3:3 |
6:3 |
3:3 |
8 |
18:14 |
2 |
Victoria |
1:2 |
3:3 |
x |
3:0 |
0:5 |
4 |
7:10 |
3 |
Hutnik |
3:2 |
3:6 |
0:3 |
x |
1:7 |
3 |
7:18 |
4 |
Polonia |
5:2 |
3:3 |
5:0 |
7:1 |
x |
10 |
20:6 |
1 |
Tabela Grupy E
1.Polonia Rzeszów 4 10 20:6
2.RKS Radomsko 4 8 18:14
3.VICTORIA Częstochowa 4 4 7:10
4.Hutnik Kraków 4 3 7:18
5.Warta Zawiercie 4 3 11:15
Grupa F
CRACOVIA
MTS Knurów
Zagłębie Sosnowiec
GKS Jastrzębie
Pogoń Szczecin
2. Pogoń Szczecin – GKS Jastrzębie 3:0
4.MTS Knurów – Zagłębie Sosnowiec 0:5
6.Cracovia – Pogoń Szczecin 2:1
8. GKS Jastrzębie – MTS Knurów 5:0
10. Cracovia Kraków – Zagłębie Sosnowiec 1:0
12. Pogoń Szczecin – MTS Knurów 8:0
14. Cracovia Kraków – GKS Jastrzębie 2:2
16. Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec 1:1
18. Cracovia Kraków – MTS Knurów 2:1
20. Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie 6:2
Drużyny |
Cracovia Kraków |
MTS Knurów |
Zagłębie Sosnowiec |
GKS Jastrzębie |
Pogoń Szczecin |
P |
B |
L |
Cracovia |
x |
2:1 |
1:0 |
2:2 |
2:1 |
10 |
7:4 |
1 |
MTS Knurów |
1:2 |
x |
0:5 |
0:5 |
0:8 |
0 |
1:20 |
5 |
Zagłębie |
0:1 |
5:0 |
x |
6:2 |
1:1 |
7 |
12:4 |
3 |
Jastrzębie |
2:2 |
5:0 |
2:6 |
x |
0:3 |
4 |
9:11 |
4 |
Pogoń |
1:2 |
8:0 |
1:1 |
3:0 |
x |
7 |
13:3 |
2 |
Tabela Grupy F
1.Cracovia Kraków 4 10 7:4
2.Pogoń Szczecin 4 7 13:3
3.Zagłębie Sosnowiec 4 7 12:4
4.GKS Jastrzębie 4 4 9:11
5.MTS Knurów 4 0 1:20
Półfinały:
1. A Polonia – Pogoń 2:3
2. B Cracovia – Radomsko 2:2 rz. k. 2:1
Mecz o III miejsce:
1. Polonia – Radomsko 1:1 rz. k. 2:0
Mecz o I miejsce:
1. Pogoń – Cracovia 0:0 rz. k. 3:1
Końcowa Klasyfikacja:
1.Pogoń Szczecin
2Cracovia Kraków
3.Polonia Rzeszów
4.RTS Radomsko
5/6 Zagłębie Sosnowiec, Victoria Częstochowa
7/8 GKS Jastrzębie, Hutnik Kraków
9/10 Warta Zawiercie, MTS Knurów
Najlepszy zawodnik: Ława Bartosz - Pogoń
Najlepszy bramkarz: Augustyn Robert – Cracovia Kraków
Najlepszy strzelec: Stępień Arkadiusz – RKS Radomsko
Najstarszy zawodnik: Wrzyszcz Tomasz Cracovia 69 lat
osir.net.pl
19
sty
2024
Więcej
osir.net.pl
19
lip
2023
Więcej
osir.net.pl
27
cze
2023
Więcej
osir.net.pl
5
sty
2023
Więcej
osir.net.pl
23
gru
2022
Więcej
osir.net.pl
10
lut
2022
Więcej
Przewiń stronę na samą górę.
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.