Strona główna BIP
imieniny: Małgorzata, Marta
piątek, 22 lutego 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » XXIX Mistrzostwa Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej - WYNIKI

wielkość tekstu: A | A | A

XXIX Mistrzostwa Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej - WYNIKI

data dodania: 2019-02-04 10:39:54

 

XXIX HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW W PIŁCE NOŻNEJ ZAWIERCIE 2 – 3 LUTY 2019

 

Rozgrywki grupowe:

Grupa A

 

 ZAGŁĘBIE Sosnowiec

 

ZAGŁĘBIE Dąbrowskie

 

FC POLONIA Limerick

 

RKS Radomsko

 

HAT-TRICK Łączany

 

1.Zagłębie Dąbrowskie – HAT TRICK Łączany          10:4 (5:1)                       

3.FC Polonia Limerick – RKS Radomsko                      3:5 (1:2)

5.Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie Dąbrowskie           4:4 (2:2)

7.HAT TRICK Łączany -  FC Polonia Limerick              4:6 (0:3)

9.Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko                      7:2 (2:2)

11. Zagłębie Dąbrowskie - FC Polonia Limerick        11:0 (2:0)

13. Zagłębie Sosnowiec - HAT TRICK Łączany           14:2 (7:2)            

15. Zagłębie Dąbrowskie - RKS Radomsko                   2:3 (2:0)

17. Zagłębie Sosnowiec - FC Polonia Limerick             3:2 (2:1)

19. RKS Radomsko -  HAT TRICK Łączany                     6:2 (3:1)                    

 

 

Drużyny

Zagłębie

Sosnowiec

Zagłębie

Dąbrowskie

FC Polonia

Limerick

RKS

Radomsko

Hat – Trick

Łączany

P

B

L

Zagłębie S.

x

4:4

3:2

7:2

14:2

10

28:10

1

Zagłębie D.

4:4

           x

11:0

2:3

10:4

7

27:11

3

FC Polonia

2:3

0:11

x

3:5

6:4

3

11:23

4

Radomsko

2:7

3:2

5:3

x

6:2

9

16:14

2

Hat - Trick

2:14

4:10

4:6

2:6

x

0

12:36

5

 

Tabela Grupy A

1.       ZAGŁĘBIE Sosnowiec                    4             10           28:10

2.       RKS Radomsko                                4               9           16:14

3.       ZAGŁĘBIE Dąbrowskie                  4               7           27:11

4.       FC POLONIA Limerick                    4               3           11:23

5.       HAT-TRICK Łączany                        4               0           12:36

 

 

Grupa B

MOZ Kielce

OTKKF Stadion Zawiercie

Polonia Rzeszów

MTS Knurów

Szczakowianka Jaworzno

 

2. OTKKF Stadion Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno             2:4 (2:3)

4. Polonia Rzeszów - MTS Knurów                                                  6:2 (2:1)

6. MOZ Kielce - OTKKF Stadion Zawiercie                                     3:2 (0:1)

8. Szczakowianka Jaworzno - Polonia Rzeszów                            2:4 (0:2)

10. MOZ Kielce  - MTS Knurów                                                        3:5 (0:2)

12. OTKKF Stadion Zawiercie - Polonia Rzeszów                          1:5 (1:3)

14. MOZ Kielce - Szczakowianka Jaworzno                                    1:2 (1:1)

16. OTKKF Stadion Zawiercie - MTS Knurów                                 3:8 (1:1)

18. MOZ Kielce - Polonia Rzeszów                                                   0:4 (0:1)

20. MTS Knurów - Szczakowianka Jaworzno                                 5:4 (4:1)

 

 

Drużyny

MOZ

Kielce

Stadion Zawiercie

Polonia Rzeszów

MTS

Knurów

Szczakowianka

P

B

l

MOZ Kielce

x

3:2

0:4

3:5

1:2

3

7:13

4

Stadion Zawiercie

2:3

x

1:5

3:8

2:4

0

8:20

5

Polonia Rzeszów

4:0

5:1

x

6:2

4:2

12

19:5

1

MTS Knurów

5:3

8:3

2:6

x

5:4

9

20:16

2

Szczakowianka

2:1

4:2

2:4

4:5

x

6

12:12

3

 

Tabela Grupy B

1.       Polonia Rzeszów                                    4             12           19:5

2.       MTS Knurów                                            4               9           20:16

3.       Szczakowianka Jaworzno                    4               6           12:12

4.       MOZ Kielce                                                               4               3             7:13

5.       OTKKF Stadion Zawiercie                    4               0             8:20

 

 

Grupa C

POGOŃ Szczecin

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 

VICTORIA Częstochowa

 

WŁÓKNIARZ Wrocław

 

GWAREK Zabrze

 

21. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GWAREK Zabrze                                           2:2 (1:2)

23. VICTORIA Częstochowa - WŁÓKNIARZ Wrocław                                             4:1 (1:0)

25. POGOŃ Szczecin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski                                           9:2 (5:0)

27. GWAREK Zabrze - VICTORIA Częstochowa                                                       3:3 (1:2)

29. POGOŃ Szczecin - WŁÓKNIARZ Wrocław - WŁÓKNIARZ Wrocław               4:3 (2:0)

31. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - VICTORIA Częstochowa                               2:4 (1:3)

33. POGOŃ Szczecin - GWAREK Zabrze                                                                     5:1 (5:0)

35. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - WŁÓKNIARZ Wrocław                                   4:7 (2:3)

37. POGOŃ Szczecin - VICTORIA Częstochowa                                                         8:0 (5:0)

39. WŁÓKNIARZ Wrocław - GWAREK Zabrze                                                            4:5 (0:1)

 

 

Drużyny

Pogoń Szczecin

KSZO Ostrowiec

Świętokrzyski

Victoria

Częstochowa

Włókniarz

Wrocław

Gwarek

Zabrze

P

B

L

Pogoń Szczecin

x

9:2

8:0

4:3

5:1

12

26:6

1

KSZO Ostrowiec

2:9

x

2:4

4:7

2:2

1

10:22

5

Victoria

0:8

4:2

x

4:1

3:3

7

11:14

2

Włókniarz

3:4

7:4

1:4

x

4:5

3

15:17

4

Gwarek Zabrze

1:5

2:2

3:3

5:4

x

5

11:14

3

 

Tabela Grupy C

1.Pogoń Szczecin                            4             12           26:6

2.Victoria Częstochowa                               4               7           11:14

3.Gwarek Zabrze                            4               5           11:14

4.Włókniarz Wrocław                    4               3           15:17

5.KSZO Ostrowiec                           4               1           10:22

 

 

Grupa D

Hutnik Kraków

KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa

Widzew Łódź

Polonia Warszawa

GKS Jastrzębie

 

22. KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa - GKS Jastrzębie                           3:5 (1:3)

24. Widzew Łódź - Polonia Warszawa                                                             6:5 (3:2)

26. Hutnik Kraków - KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa                           8:6 (5:2)

28. GKS Jastrzębie - Widzew Łódź                                                                     4:1 (3:0)                                                                 

30. Hutnik Kraków - Polonia Warszawa                                                            6:1 (3:1)

32. KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa - Widzew Łódź                              4:4 (0:2)

34. Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie                                                                  6:5 (4:0)

36. KKS KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa - Polonia Warszawa                     5:7 (2:2)

38. Hutnik Kraków - Widzew Łódź                                                                     4:5 (1:1)

40. Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie                                                           5:5 (2:2)

 

 

Drużyny

Hutnik Kraków

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

Widzew

Łódź

Polonia

Warszawa

GKS

Jastrzębie

P

B

L

Hutnik Kraków

x

8:6

4:5

6:1

6:5

9

24:17

1

Kolbuszowianka

6:8

x

4:4

5:7

3:5

1

18:24

5

Widzew Łódź

5:4

4:4

x

6:5

1:4

7

16:17

3

Polonia W.

1:6

7:5

5:6

x

5:5

4

18:22

4

GKS Jastrzębie

5:6

5:3

4:1

5:5

x

7

19:15

2

 

 

Tabela Grupy D

1.Hutnik Kraków                                             4             9             24:17

2.GKS Jastrzębie                                             4             7             19:15

3.Widzew Łódź                                                4             7             16:17

4.Polonia Warszawa                                      4             4             18:22

5.Kolbuszowianka                                          4             1             18:24

 

FINAŁY

Grupa E

 

Warta Zawiercie

RKS Radomsko

VICTORIA Częstochowa

Hutnik Kraków

Polonia Rzeszów

 

1.RKS Radomsko – Polonia Rzeszów                                      3:3

3.Victoria Częstochowa – Hutnik Kraków                            3:0

5.Warta Zawiercie – RKS Radomsko                                       5:6

7.Polonia Rzeszów – Victoria Częstochowa                        5:0

9.Warta Zawiercie – Hutnik Kraków                                       2:3

11.RKS Radomsko – Victoria Częstochowa                          3:3

13.Warta Zawiercie – Polonia Rzeszów                                 2:5

15.RKS Radomsko – Hutnik Kraków                                       6:3

17.Warta Zawiercie – Victoria Częstochowa                       2:1

19. Hutnik Kraków – Polonia  Rzeszów                                  1:7

 

 

Drużyny

Warta Zawiercie

RTS Radomsko

Victoria Częstochowa

Hutnik Kraków

Polonia Rzeszów

P

B

L

Warta

x

5:6

2:1

2:3

2:5

3

11:15

5

Radomsko

6:5

x

3:3

6:3

3:3

8

18:14

2

Victoria

1:2

3:3

x

3:0

0:5

4

7:10

3

Hutnik

3:2

3:6

0:3

x

1:7

3

7:18

4

Polonia

5:2

3:3

5:0

7:1

x

10

20:6

1

 

Tabela Grupy E

1.Polonia Rzeszów                         4             10           20:6

2.RKS Radomsko                             4               8           18:14

3.VICTORIA Częstochowa           4               4             7:10

4.Hutnik Kraków                             4               3             7:18

5.Warta Zawiercie                          4               3           11:15

Grupa F

CRACOVIA

MTS Knurów

Zagłębie Sosnowiec

GKS Jastrzębie

Pogoń Szczecin

 

 

2. Pogoń Szczecin  – GKS Jastrzębie                                       3:0

4.MTS Knurów – Zagłębie Sosnowiec                                   0:5

6.Cracovia – Pogoń Szczecin                                                      2:1

8. GKS Jastrzębie – MTS Knurów                                             5:0

10. Cracovia Kraków – Zagłębie Sosnowiec                         1:0

12. Pogoń Szczecin  – MTS Knurów                                        8:0

14. Cracovia Kraków – GKS Jastrzębie                                   2:2

16. Pogoń Szczecin  – Zagłębie Sosnowiec                          1:1

18. Cracovia Kraków – MTS Knurów                                       2:1

20. Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie                            6:2

 

 

 

Drużyny

Cracovia Kraków

MTS Knurów

Zagłębie  Sosnowiec

GKS Jastrzębie

Pogoń Szczecin

P

B

L

Cracovia

x

2:1

1:0

2:2

2:1

10

7:4

1

MTS Knurów

1:2

x

0:5

0:5

0:8

0

1:20

5

Zagłębie

0:1

5:0

x

6:2

1:1

7

12:4

3

Jastrzębie

2:2

5:0

2:6

x

0:3

4

9:11

4

Pogoń

1:2

8:0

1:1

3:0

x

7

13:3

2

 

 

Tabela Grupy F

1.Cracovia Kraków                          4             10             7:4

2.Pogoń Szczecin                            4               7           13:3

3.Zagłębie Sosnowiec                   4               7           12:4

4.GKS Jastrzębie                             4               4             9:11

5.MTS Knurów                                 4               0             1:20

 

Półfinały:

1.       A            Polonia – Pogoń                              2:3

2.       B             Cracovia – Radomsko                    2:2 rz. k. 2:1                      

 

Mecz o III miejsce:

1.       Polonia – Radomsko                                     1:1 rz. k.  2:0

Mecz o I miejsce:

1.       Pogoń – Cracovia                                           0:0 rz. k. 3:1         

Końcowa Klasyfikacja:

1.Pogoń Szczecin

2Cracovia Kraków

3.Polonia Rzeszów

4.RTS Radomsko

5/6 Zagłębie Sosnowiec, Victoria Częstochowa

7/8 GKS Jastrzębie, Hutnik Kraków

9/10 Warta Zawiercie, MTS Knurów

 

Najlepszy zawodnik: Ława Bartosz - Pogoń

Najlepszy bramkarz: Augustyn Robert – Cracovia Kraków

Najlepszy strzelec: Stępień Arkadiusz – RKS Radomsko

Najstarszy zawodnik: Wrzyszcz Tomasz Cracovia 69 lat

 

czytano: 291 razy

data dodania: 2019-02-04 10:39:54

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 19 dni

popularność: 15.32

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-01-05 jurassic fights ii (101)697
  • 2019-01-05 jurassic fights ii (97)697
  • 2019-01-05 jurassic fights ii (94)697
  • 2019-01-05 jurassic fights ii (90)697
  • 2019-01-05 jurassic fights ii (88)697
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Akcja Biegaj z OSiR-em - popularyzujemy bieganie jako forma ruchu dla wszystkich, a także zasady racjonalnego odżywiania podczas ... więcej »