Strona główna BIP
imieniny: Aleksandra, Dagmara
środa, 12 grudnia 2018 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » VI URODZINY FOOTBALL ACADEMY ZAWIERCIE

wielkość tekstu: A | A | A

VI URODZINY FOOTBALL ACADEMY ZAWIERCIE

data dodania: 2018-09-28 10:42:06

 30 września na stadionie OSiR Zawiercie odbyły się VI urodziny Football Academy Zawiercie. Podczas pięknej słonecznej pogody na 8 małych boiskach rozgrywaliśmy małe gry, kiedy już zawodnicy byli zmęczeni przyszedł czas na zabawę na dmuchańcach oraz na testy piłkarskie organizowane przez Czas Reakcji Sp z o o Fitlight Polska. Punktualnie o 14.15 przyszła pora na tort urodzinowy !!! Tort wykonany przez jedną z naszych mam Panią Iwonę Witkowicz wzbudził kolejny raz duży aplauz. Dziękujemy !!!

Każdy zawodnik otrzymał urodziny kawałek tortu , bidon oraz karty piłkarskie pannini.
Życzenia naszym zawodnikom złożył sam Pan prezydent Witold Grim, który życzył kolejnych lat funkcjonowania naszej akademii i samych sportowych sukcesów składając na ręce menagera prezent urodzinowy.
Na ręce managera zostały złożone kwiaty od trzech najdłużej trenujących zawodników w naszej szkółce – Hubert, Kacper oraz Oskar BRAWO. Cały czas naszym urodzinom przyglądał się dyrektor OSiR Zawiercie pan Jacek Latko.
WE ARE THE FOOTBALL ACADEMY ZAWIERCIE !!!

 

Źródło: FA Zawiercie

 

czytano: 138 razy

data dodania: 2018-09-28 10:42:06

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 76 dni

popularność: 1.82

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • www.macgregor.com.pl gala_-82131
  • www.macgregor.com.pl gala_-81131
  • www.macgregor.com.pl gala_-75331
  • www.macgregor.com.pl gala_-71631
  • www.macgregor.com.pl gala_-63531
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Cały obiekt OSiR-u obejmuje ponad 10 ha i są plany dalszych inwestycji. Jako ciekawostkę można podać, że w latach 70-tych do OSiR-u ... więcej »