Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Bitwa o Jurę - Gala K1 Polish Fight Night

Bitwa o Jurę - Gala K1 Polish Fight Night

 07.06.2018 r. „BITWA O JURĘ” w najlepszym wydaniu…

To będzie jeden z tych czwartków, o jakich długo nie zapomnicie. O tej imprezie będziecie opowiadać nie tylko w piątek w pracy – zapewniają organizatorzy.

07.06.2018 r. w Zawierciu w hali przy ul. Blanowskiej 40, „Bitwa o Jurę” Gala K1 Polish Fight Night.

W walce wieczoru zaprezentują się: niekwestionowany numer jeden w rankingu Polskiego Związku Kickboxingu, reprezentant PACO Team KatowiceMichał „Matrix” Królik oraz jedna z największych gwiazd Polskiej Federacji Kickboxingu, zawodnik Kickboxing Fighter Nowa Sól – Bartosz „Hasek” Hassa. Właściciele Polish Fight Night: Justyna Gala i Robert Walczak są przekonani, że ten pojedynek przejdzie do historii tej dyscypliny nie tylko w naszym kraju. – Bardzo długo zabiegaliśmy o takie właśnie zestawienie – mówi Robert Walczak. Dość powiedzieć, że Michał jest 20 krotnym mistrzem Polski, medalistą mistrzostw świata i mistrzostw Europy, zawodnikiem o którego podpis na kontrakcie zabiegają największe federacje. Bartek, poza sukcesami na krajowych ringach, może się pochwalić pasami WKN i PFKB. Ten ostatni, zawodowego mistrza Europy, wywalczył 8 kwietnia podczas gali PFN w Siemianowicach Śląskich. Gdyby kiedyś obaj Panowie zdecydowali się oddać swoje medale i puchary na złom, kolejka złomiarzy chętnych do przejęcia tak ciężkiego, a zarazem cennego ładunku, byłaby bardzo długa. Wygrany, w pojedynku wieczoru, wyjedzie z Zawiercia z pasem mistrza Polish Fight Night.

Swój ciężar - i to nie tylko sportowy- będzie miała walka: Konrad Handlarski – Oskar Skupień. Do zawierciańskiego ringu wejdą zawodnicy mający wagę sięgającą blisko… ćwierć tony! – mówi Justyna Gala. O sile ciosów takich fighterów nie trzeba nikogo przekonywać. Motywacją dla nich będzie, poza walką przed tak wymagającą i znającą się na sporcie publicznością, pas zawodowego mistrza Polski PFKB.

Po raz pierwszy w historii, właśnie w Zawierciu, dojdzie do pojedynku o pas mistrza PFKB Pro. Trofeum przypadnie zwycięzcy z pary: Rafał Kosiarski – Robert Rajewski Junior. Ta walka była najlepszym pojedynkiem gali w Siemianowicach Śląskich. Wtedy wygrał Kosiarski, z czym Rajewski wraz z całą swoją ekipą do dzisiaj nie mogą się pogodzić. Tego typu spory najlepiej rozstrzygać w ringu – mówi prezes PFKB, Piotr Bąkowski. W Siemianowicach Śląskich ich walka była bardzo wyrównana. O wygranej zadecydowały detale. Teraz wątpliwości nie powinno być już żadnych. Obaj zawodnicy prezentują najwyższy poziom, tak więc o sportową jakość pojedynku jestem spokojny.

W „Bitwie o Jurę” nie mogło zabraknąć przedstawicieli jurajskiej szkoły kickboxingu. Tę w Zawierciu reprezentować będą Norbert „Azja” Anzorge i Łukasz Szecówka. Pierwszy, po kilkuletniej nieobecności, w efektownym stylu powrócił na zawodowe ringi. Podczas kwietniowej gali w Radomsku szybko znokautował Słowaka Klimaczka. W Zawierciu zmierzy się z Damianem Biłasem i jak zapewnia ten drugi, walka będzie zdecydowanie dłuższa.

Łukasz Szecówka w Siemianowicach Śląskich zdobył pas mistrza ICO. W Zawierciu stanie do pojedynku z Dominikiem Cinalem. Atutem Szecówki będzie doświadczenie, przewagą rywala – młodość. Wskazać tutaj faworyta? Bardzo trudno. Dla Szecówki będzie to pierwszy pojedynek w roli… najlepszego sportowca roku 2017- plebiscytu zorganizowanego przez „Gazetę Myszkowską” i „Kurier Zawierciański”.

Po raz kolejny ściągamy z Holandii Romana Burkackiego – mówi Justyna Gala. Temu zawodnikowi przyglądamy się już od dłuższego czasu i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonuje. Holenderski styl walki należy do najbardziej efektownych. Z doborem rywala nie mieliśmy problemów. Wybór mógł być tylko jeden- Sebastian Adamski. Ci zawodnicy, walczyli z sobą w ubiegłym roku podczas meczu Polska-Holandia, organizowanego przez współpracujący ściśle z nami PACO Team Katowice. Wówczas, po wyrównanym boju, wygrał podopieczny Witolda Kostki. Podobnie jak po walce Kosiarski-Rajewski, tutaj też jedna ze stron bardzo chciała rewanżu. Nam nie pozostało nic innego, jak tylko to zorganizować. W karcie walk gali w Zawierciu, jaką tworzyliśmy wspólnie z prezesami Polskiej Federacji Kickboxingu Piotrem Bąkowskim i Łukaszem Makarewiczem, znajdą się również pojedynki młodych zawodników i jedna potyczka kobiet. Po szczegóły odsyłam na profil facebookowy Polish Fight Night.

Bilety na świetnie zapowiadającą się „Bitwę o Jurę” Gala K1 Polish Fight Night na www.kupbilet.pl  w zakładce „BITWA o JURĘ”.

 

 

29

MAJ

2018

1220

razy

czytano

205/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.