Strona główna BIP
imieniny: Alfred, Maksymilian
wtorek, 14 sierpnia 2018 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » III Superpuchar Polski NO-GI - wyniki

wielkość tekstu: A | A | A

III Superpuchar Polski NO-GI - wyniki

data dodania: 2018-04-09 09:53:23

 7.04.2018 w hali OSiR I przy ul. Moniuszki 10 odbył się III Superpuchar Polski NO-GI. Organizatorami tego wydarzenia byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, KS ANIMMALS oraz Rio Grappling Club Polska.

Licznie zgromadzeni zawodnicy walczyli w 32 kategoriach.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

-65,5 kg (junior)

1 Ciesielski Markus BJJ Factory 
2 Rutkowski Adam Tytani Radomsko 
3 Błażejewski Łukasz Tytani Radomsko 
3 Kusiński Jakub Tytani Radomsko

 

-73,5 kg (junior)

1 Pawlik Michał Fabryka Zdrowia 
2 Pisuła Bartosz Solo Team Namysłów 
3 Stawski Szymon Rio Grappling Club 
3 Szymon Wandzel Bastion Chełmek

 

-81,5 kg (junior)

1 Ogonowski Patryk Sparta Gold Team 
2 Gomuła Dariusz Virtus Radom 
3 Kowalski Maksymilian RGC Animmals 
3 Miedziński Miłosz Rio Grappling Club Częstochowa

 

+81,5 kg (junior)

1 Masek Michał Ikizama Radzionków
2 Zając Szymon Bastion Chełmek

 

-67,5 kg (senior) białe

1 Basta Daniel Akademia Fenix 
2 Beleć Mateusz RGC Animmals 
3 Dąbrowski Łukasz Wataha Fight Club 
3 Murawski Mateusz Sparta Gold Team

 

-73,5 kg (senior) białe

Chalemski Konrad Rio Grappling Club Częstochowa 
Mzyk Rafał Spartan Chorzów 
Kręcisz Wiesław Sparta Gold Team 
Domogała Michał Ikizama

 

-79,5 kg (senior) białe

Gaura Jakub Academia Gorila 
Antczak Sebastian Copacabana Łódź 
Pytel Henryk Natal Gold Team 
Pudełko Dawid Bastion Tychy

 

-85,5 kg (senior) białe

1 Krystian Szymon Gladiator Ostrołęka 
2 Kopcza Marcin Samuraj Gold Team 
3 Gliński Marcin Rio Grappling Club Tarnowskie Góry 
3 Ozdemir Bulent natal gold team

 

-91,5 kg (senior) białe

1 Ząber Adam Octagon Team 
2 Kwaśniak Sebastian RGC Animmals 
3 Kalemba Bartłomie Rio Grappling Club Tarnowskie Góry 
3 Grochowicz Krystian Wataha Fight Club

 

+91,5 kg (senior) białe

1 Szot Maciej RGC Animmals 
2 Bałabuch Mateusz Next Level bjj Opole 
3 Więcław Mateusz Natal Gold Team 
3 Stępień Łukasz Silesian Cage Club

 

-56,5 kg (women) białe

1 Ozor Patrycja Academia Gorila 
2 Przybyła Weronika KTJ MMA team ruda Śląska

 

-64,0 kg (women) białe

1 Żabska Agnieszka Rio Grappling Club Częstochowa 
2 Samerdak Katarzyna Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza

 

+64,0 kg (women) białe

1 Dymek Katarzyna Natal Gold Team 
2 Sojka Ewa Octagon team 
3 Chojnowska Anna Sportowe Zagłębie

 

-56,5 kg (women) kolorowe

1 Lelito Anna Grappling Kraków 
2 Rowińska Angelika Akademia Fenix Kraków 
3 Sowada Julia Berserkers Team Warszawa 
4 Kwiatkowska Kamila Rio Grappling Club Częstochowa

 

-64,0 kg (women) kolorowe

1 Panek Natalia Akademia Gorila Ruda Śląska 
2 Kwiecień Katarzyna RGC Animmals

 

-67,5 kg (senior) niebieskie

1 Warzybok Kamil Natal Gold Team 
2 Zachara Adrian RGC Animmals 
3 Sitniak Mateusz Academia Gorila Warszawa 
3 Dembowski Maciej Kodokan Gliwice

 

-73,5 kg (senior) niebieskie

1 Szadkowski Marcin Academia Gorila 
2 Bucki Patryk Academia Gorila 
3 Siennicki Jakub Academia Gorila 
3 Ładniak Mikołaj RIO GRAPPLING CZARNY LAS

 

-79,5 kg (senior) niebieskie

1 Miśkowicz Andrzej Kaito 
2 Radtke Seweryn Akademia Gorila Rybnik 
3 Frej Kamil Ikizama BJJ Radzionków 
3 Kubasiak Kamil Gracie Barra Sosnowiec

 

-85,5 kg (senior) niebieskie

1 Piekaruś Dennis Forca Brava 
2 Kępka Jacek Natal Gold Team 
3 Dawid Narożniak Natal Gold Team 
3 Nikel Tomasz Copacabana Łódź

 

-91,5 kg (senior) niebieskie

1 Górski Cezary Octagon team 
2 Kurczak Michał Bastion Rybnik 
3 Chmielewski Mateusz Saints Gold Team 
3 Przybyła Milosz Forma fight team

 

+91,5 kg (senior) niebieskie

1 Grzegorczyn Mateusz Forca Brava 
2 Kosno Lukasz Tytani Radomsko

 

-73,5 kg (senior) purpury

1 Błażejewski Adrian Gracie Barra Rzeszów 
2 Gawron Michał Academia Gorila Ruda Śląska 
3 Miklas Grzegorz RGC Annimals 
3 Majewski Rafal Academia Gorila

 

-79,5 kg (senior) purpury

1 Chłosta Wiktor Rio Grappling Club 
2 Gomuła Dariusz Virtus Radom 
3 Wąsiel Paweł Natal Gold Team

 

-85,5 kg (senior) purpury

1 Kuchaj Piotr Akademia feniks 
2 Chomicki Michał Copacabana Łódź 
3 Karolczyk Adam RGC Animmals 
3 Malcher Michał Forca Brava


-91,5 kg (senior) purpury

1 Szczygieł Oliwier Academia Gorila Rybnik 
2 Kacperak Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza 
3 Sekura Denis Academia Gorila

 

+91,5 kg (senior) purpury

1 Maciążek Bartłomiej Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
2 Krupa Szymon Academia Gorila Rybnik 
3 Wodzyński Robert Husaria Mława 
3 Bizoń Adam Saints Gold Team

 

-79,5 kg (elita)

1 Szydłowski Michał Spartan Chorzów
2 Kułak Krzysztof Adrenalina Gold Team 
3 Niewiara Tomasz Natal Gold Team 
3 Wątroba Szymon Natal gold team

 

+79,5 kg (elita)

1 Murias Paweł Rio Grappling Wroclaw 
2 Warchoł Łukasz Bastion Tychy 
3 Kozyra Maciej Natal Gold Team 
3 Gądziak Miłosz Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.

 

-79,5kg (master)

1 Koniarski Michał Octagon team 
2 Ładniak Mikołaj RIO GRAPPLING Czarny Las 
3 Gawor Krzysztof RGC Animmals 
3 Gradek Piotr Rio Grappling Wrocław

 

+79,5 kg (master)

1 Pisuła Łukasz solo team namysłów 
2 Toczek Dariusz Gorila Ruda Śląska 
3 Jarzecki Bartosz Adrenalina Fight Częstochowa 
3 Zierden Robert Akademia Fenix

 

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa

1. Natal Gold Team 16 pkt.
2. Academia Gorilla 15 pkt. 
2. Rio Grappling Club Animmals 15 pkt.
4. Octagon Team 11 pkt.
5. Rio Grappling Club Częstochowa 8 pkt. 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia. 

 

Fot. Piotr Migza i Grzegorz Maciąg

czytano: 285 razy

data dodania: 2018-04-09 09:53:23

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 128 dni

popularność: 2.23

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 1500-00010274
  • 1500-00009274
  • 1500-00008274
  • 1500-00007274
  • 1500-00006274
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Do OSiR-u zaliczamy: kompleks przy ul. Moniuszki, hala przy ul. Blanowskiej oddana 1.09. 2001r., basen w lasku blanowickim, hala Wymiennik ... więcej »