Strona główna BIP
imieniny: Bronisław, Ilona
sobota, 18 sierpnia 2018 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » II Superpuchar Polski NO-GI - wyniki

wielkość tekstu: A | A | A

II Superpuchar Polski NO-GI - wyniki

data dodania: 2017-03-28 08:14:50

II Superpuchar Polski NO- GI

 
Wyniki:
Junior
-66,5
1 Dudziński Piotr BJJ FACTORY
2 Koszowski Robert MMATADORES KCE
3 Hadaś Marcin Fight Club Kong Sao
3 Gruszka Adam RGC Animmals
-75,99
1 Kobos Krzysztof Grappling Mielec
2 Milka Przemek RGC Animmals
3 Matyja Jan RGC Dąbrowa Górnicza
3 Wandzel Szymon Bastion Chełmek
-86,5
1 Kubica Jakub Bastion Chełmek
2 Lipiński Kacper K.S. Sparta Jaworzno
pow. 86,5
1 Maciulewicz Marcin Bastion Ruda Śląska
2 Tabaka Mateusz Bastion Chełmek
Białe
-67,5
1 Szkaradek Kamil Fight House
2 Hadaś Marcin Fight Club Kong Sao
3 Roczek Mateusz Copacabana Team
3 Rak Sławomir Adrenalina Fight Częstochowa - sekcja Kluczbork
-73,5
1 Warzybok Kamil Fight Club Kong Sao
2 Lysko Adrian Natal Gold Team
3 Kiełkowski Paweł BJJ FACTORY
3 Rosiński Piotr Vale Tudo Białystok
-79,5
1 Duda Dawid RGC Animmals
2 Miniakowski Kamil RGC Animmals
3 Barszczak Arkadiusz DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała
3 Świstek Miłosz Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
-85,5
1 Christ Szymon War Dogs Lubliniec
2 Szymański Rafał Check mat
3 Janota Sylwester Bastion Ruda Śląska
3 Szymiczek Marian Rio Grappling Club Rybnik
-91,5
1 Piekaruś Dennis Łamator Racibórz
2 Holek Kamil Natal Gold Team
3 Smoliński Mateusz Warriors Zabrze
3 Balicki Roman Natal Gold Team
pow.91,5
1 Oleksy Michał Gracie Barra Poland (BASTION)
2 Przybyła Miłosz Forma Fight Team
3 Szot Maciej RGC Animmals
3 Jaromin Tomasz Natal Gold Team
Niebieskie
-67,5
1 Dudziński Piotr BJJ FACTORY
2 Wisniewski Bartosz Factory Bjj
3 Matyszczak Dawid Adrenalina Fight Częstochowa
3 Kondracki Krystian Gracie Barra Sosnowiec
-73,5
1 Ścigała Marcel Fight Club Bytom
2 Kycior Sebastian Bastion Tychy
3 Rybak Dawid Forma fight club
3 Ruchała Robert Fight House
-79,5
1 Kubasiak Kamil Sportowe Zaglebie
2 Kobylański Filip Next Level Bjj Opole
3 Nowak Mateusz Rio Grappling Club Częstochowa
3 Chłosta Wiktor Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
-85,5
1 Kubit Krzysztof GRAPPLING KRAKÓW
2 Boduszek Michał War Dogs Lubliniec
3 Kosowski Krystian Grappling Kraków
3 Machura Marek BJJ Factory
-91,5
1 Sekura Denis Bastion Ruda Śląska
2 Maciulewicz Marcin Bastion Ruda Śląska
3 Błaszczyk Przemek Forma Fight Team
pow.91,5
1 Bieńkowski Patryk Forma Fight Team
2 Waligóra Tomasz Warriors Zabrze
3 Tilszer Pawel Natal Gold Team
3 Krysiak Sławomir Gracie Barra
Purpury
-67,5
1 Dąbrówka Filip Rio Grappling Club Częstochowa
2 Krzywdziński Daniel Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
3 Szafert Mariusz Rio Grappling Club Częstochowa
-73,5
1 Wilski Arman Next Level Bjj
2 Niedzwiecki Robert Gold Team
3 Miklas Grzegorz RGC Animmals
3 Bańczyk Jacek Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
-79,5
1 Kaczmarek Dominik Checkmat
2 Raczyński Dawid Checkmat
3 Szubart Maciej Next Level BJJ Wrocław
3 Golonkiewicz Adam Next level BJJ
-85,5
1 Pluta Adam Forca Brava Gold Team
2 Malcher Michał Forca Brava
3 Radomski Robert Gracie Barra Chorzów
-91,5
1 Drobina Dawid Next Level BJJ Namysłów
2 Biegański Adam Vale Tudo Białystok
3 Kacperak Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
pow.91,5
1 Victoriano Livio Next Level Opole
2 Żak Kamil Forma Fight Team
Kobiety
-56,5
1 LOKAJ STEFANIA RIO GRAPPLING CLUB RYBNIK
2 Kwiatkowska Kamila Rio Grappling Club Częstochowa
3 Śliwińska Aleksandra Checkmat
3 Sądel Elżbieta Akademia Fenix
-64
1 Sładki Karolina Gracie Barra Poland Team Draculino
2 Kwiecień Katarzyna RGC Animmals
pow.64,0
1 Drabek Karina RGC Animmals
2 Dymek Katarzyna Natal Gold Team
Elita
-79,5
1 Tomalik Paweł Next Level Bjj
2 Salamon Piotr Natal Gold Team
3 Hryniewicki Patryk Bastion
pow.79,5
1 Niedźwiedź Adam Natal Gold Team
2 Drukała Kamil Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
3 Kozyra Maciej Natal gold team
Masters
-79,5
1 Wąsiel Paweł Natal Gold Team
2 Kozera Paweł RGC Dąbrowa Górnicza
3 Kunikowski Darek Gracie Barra Chorzów (Team Draculino)
3 Gawor Krzysztof RGC Animmals
pow.79,5
1 Kacperak Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
2 Filip Marek Bastion Ruda Śląska
3 Tatara Radosław Gracie Barra Chorzów
3 Pucek Damian RGC Animmals
Drużynowe (1m-3p.,2m-2p.,3m-1p.)
1 Natal Gold Team 18p.
2 Rio Grappling Club Animmals 17p.
3 Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza 14p.
 
 
Więcej zdjęć w zakładce: Galeria Zdjęć

czytano: 1162 razy

data dodania: 2017-03-28 08:14:50

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 509 dni

popularność: 2.28

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 1500-00010274
  • 1500-00009274
  • 1500-00008274
  • 1500-00007274
  • 1500-00006274
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Do OSiR-u zaliczamy: kompleks przy ul. Moniuszki, hala przy ul. Blanowskiej oddana 1.09. 2001r., basen w lasku blanowickim, hala Wymiennik ... więcej »