Strona główna BIP
imieniny: Jakub, Konrad
poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej

wielkość tekstu: A | A | A

Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej

data dodania: 2016-09-14 10:47:49

Znamy już zwycięzców Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej Zawiercie 2016. W meczu finałowym drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pokonała kolegów z Poznania. Na miejscu III uplasowali się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Zawody zostały objęte honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji.

Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej. Zawody rozegrane zostały w dwóch halach sportowych w Zawierciu. Do rywalizacji stanęło 13 drużyn, reprezentujących: Centralne Biuro Śledcze Policji oraz komendy wojewódzkie z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Radomia, Szczecina, Olsztyna i Wrocławia. Po raz kolejny najlepszymi siatkarzami zostali policjanci z Katowic. W meczu finałowym nasza drużyna pokonała 3:1 reprezentację Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Policjanci z KWP w Bydgoszczy wygrali 2:1 z siatkarzami z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi. Kolejne miejsca wywalczyły reprezentacje komend wojewódzkich z Wrocławia, Opola i Lublina.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

  • najlepszy zawodnik turnieju - Bartosz Dzierżanowski z KWP w Katowicach;
  • najlepsza zawodniczka turnieju - Karolina Slęzak z KWP w Katowicach;
  • najlepszy libero - Paweł Brańka - KWP w Katowicach;
  • najlepszy rozgrywający – Łukasz Cierniak - KWP w Poznaniu;
  • najlepszy atakujący - Wojciech Wesołowski - KWP w Bydgoszczy.

Nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji podinspektor Mariusz Krzystyniak, Prezydent Miasta Zawiercie, przedstawiciel policyjnych związków zawodowych Maciej Dziergas oraz reprezentant Polski w siatkówce i trener siatkarski- Piotr Gruszka.

Mistrzostwa zorganizował Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach, przy współudziale Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. śląskiego, Urzędu Miasta w Zawierciu, Starostwa Zawierciańskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Dodatkowo dla uczestników turnieju i zaproszonych gości, przygotowano pokaz w wykonaniu najmłodszych zawodników zawierciańskiego klubu sportów walki „Arashi” i występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Wszystkie rozgrywki przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play. Nie pozostaje zatem nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na kolejne mistrzostwa w piłce siatkowej, które odbędą się już za rok.

źródło : http://zawiercie.slaska.policja.gov.pl/

 

czytano: 2071 razy

data dodania: 2016-09-14 10:47:49

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 1357 dni

popularność: 1.53

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 452527
  • 451527
  • 450527
  • 449527
  • 447527
Deklaracja dostępności
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Do OSiR-u zaliczamy: kompleks przy ul. Moniuszki, hala przy ul. Blanowskiej oddana 1.09. 2001r., basen w lasku blanowickim, hala Wymiennik ... więcej »