Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Muzyczna MOC Kontra Przemoc

Muzyczna MOC Kontra Przemoc

„Muzyczna MOC Kontra Przemoc” to wydarzenie organizowane przez Fundację Z Pomysłem w ramach projektu „Przemoc=NIEmoc”. Podczas imprezy 28.08.2016 środowisko artystyczne, a także lokalna społeczność zamanifestuje swój sprzeciw wobec stosowania przemocy w rodzinie. Mamy nadzieję, że muzyka stanie się bodźcem do przemyśleń oraz zrodzi poczucie wspólnoty, która stanowczo powie NIE przemocy.

Informujemy, że podczas koncertu będzie czynny punkt informacyjny, w którym przedstawiciele instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy - członek Zespołu Interdyscyplinarnego działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji, kurator sądowy, pracownik Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Włodowskiej oraz przedstawiciele NGO będą w godzinach od 16.00-18.00 udzielać niezbędnych informacji w tym zakresie. W punkcie będzie można pobrać ulotki informacyjne dotyczące przemocy w rodzinie przygotowane przez Fundacje oraz inne instytucje.

W trakcie koncertu  około godz. 16.00 ogłoszone zostaną wyniki  konkursu plastycznego „Szczęśliwa rodzinka”. Na  zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wszyscy mali artyści, którzy wzięli udział w konkursie mogą liczyć na niespodziankę. Na terenie parku będzie wystawionych 25 wybranych prac konkursowych, ponadto  obejrzeć będzie można grafiki i plakaty dotyczące zjawiska przemocy. Przy scenie na wielkim arkuszu papieru uczestnicy wydarzenia będą mogli złożyć podpisy pod Deklaracją Niestosowania Przemocy, pierwsze 120 osób otrzyma opaski odblaskowe z logiem projektu. 

24

SIE

2016

2401

razy

czytano

371/673

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.