Strona główna BIP
imieniny: Brunon, Jan
niedziela, 12 lipca 2020 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » KREWKI PIŁKARZ 2016

wielkość tekstu: A | A | A

KREWKI PIŁKARZ 2016

data dodania: 2016-05-30 08:52:15

Podczas tegorocznej II edycji Football Academy Zawiercie Cup 2016, już po raz drugi w Zawierciu, zagościła ogólnopolska akcja Krewki Piłkarz. Podobnie jak w ubiegłym roku, krwiobus czekał na chętnych krwiodawców w godzinach 11.00-15.00. Zarejestrowało się 20 dawców, krew oddało 15, co daje sumę 6,75 l oddanej krwi! Wśród grona dawców głównie znaleźli się rodzice małych piłkarzy, a także przyjezdni z innych klubów. Podczas gdy jedni oddawali krew, inni obserwowali rywalizację chłopców z rocznika 2007, która rozpoczęła się o godzinie 8.30. W rozgrywce wzięło udział siedem zespołów, grając systemem każdy z każdym. W trakcie gry piłkarze popisali się wieloma naprawdę pięknymi akcjami na światowym poziomie. W przerwie między meczami na zawodników czekała niesamowita atrakcja, dmuchańce, które pozwoliły graczom wybawić się i wyszaleć do końca. Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali medale, puchary, gadżety, zostały także przyznane nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem ogłoszono Franka Krzemienia z WKS Wieluń, królem strzelców został Kamil Józefowski z Football Academy Bielsko-Biała, a najlepszym bramkarzem okrzyknięto zawodnika UKS Football Academy Zawiercie II, Oskara Michniewskiego, który w trakcie rozgrywki popisał się wieloma skutecznymi interwencjami, obroną rzutu karnego oraz świetną pracą i grą nóg. O godzinie 14.00, pod okiem Prezydenta Zawiercia, Witolda Grima, rozpoczął się turniej 10 zespołów piłkarzy z rocznika 2009. W rozgrywce wzięły udział m.in.: Gwarek Zabrze, LKS Tworków, Ruch Radzionków, Śląsk Świętochłowice. Drużyny zmagały się ze sobą na dwóch boiskach jednocześnie, w towarzystwie pięknej pogody i pod czujnym Pana Prezydenta, którego szczególnie urzekła gra zawodnika z numerem 13, z zespołu LKS Tworki. Najmłodsi zawodnicy także otrzymali medale, puchary i gadżety. Wyróżniona zostało jedyna zawodniczka turnieju, Zosia Sęk z Football Academy Zawiercie, która otrzymała specjalny pamiątkowy puchar. Medale oraz puchary wręczali zawodnikom: Łukasz Konarski, Wiceprezydent Zawiercia; Grzegorz Kwiecień, Wiceprzewodniczący Rady Miasta oraz Dyrektor OSiR Zawiercie Jacek Latko, który był z nami od samego początku turnieju. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji turnieju, trenerom, sponsorom, Dyrektorowi Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6, Kurierowi Zawierciańskiemu,  iTV Zawiercie.

czytano: 2221 razy

data dodania: 2016-05-30 08:52:15

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 1505 dni

popularność: 1.48

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 452527
  • 451527
  • 450527
  • 449527
  • 447527
Deklaracja dostępności
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Akcja Biegaj z OSiR-em - popularyzujemy bieganie jako forma ruchu dla wszystkich, a także zasady racjonalnego odżywiania podczas ... więcej »