
osir.net.pl
Ferie z OSiR
11
lut
2025
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W piątek 13-tego o godz. 11:00 w małej hali OSiR ul. Moniuszki 10 odbył się trening dziaciaków ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu. Poniżej zdjęcia z zajęć.
Na torturach grupa była
i przysiadów się uczyła.
Pompek, brzuszków cały stos,
z uczniów ciurkiem lał się pot.
Wnet muzykę nam puścili
i up down-ów nauczyli.
Pana Ptaka pozdrawiamy
i z uśmiechem wspominamy!
Marta Skroczyńska & Julia Kudrys
Prowadzący: Dawid Ptak – Trener Personalny.
Uczestnicy: uczniowie SP 5 w Zawierciu.
Inicjatywa: współpraca SP 5 z OSiR Zawiercie.
Cel; rozwijanie zainteresowań, promocja sportu, wyróżnienie aktywnych uczniów.
TRENUJ, PRACUJ CIĘŻKO, A W PRZYSZŁOŚCI PRZYNIESIE TO EFEKTY!!! – to myśl przewodnia spotkań z Trenerem Dawidem. Fantastyczne zajęcia, sportowa atmosfera, satysfakcja – to elementy towarzyszące nam przez całe spotkanie.
Cieszy nas bardzo to, że mamy możliwość promowania nowych, atrakcyjnych form zajęć ruchowych wśród dzieciaków, a także rozwijać młode talenty sportowe.
I choć naprawdę było ciężko, i choć naprawdę pot lał się ciurkiem, to wyszliśmy z zajęć z uśmiechem na twarzy. Wierzymy, że to najlepsza droga do zwiększenia aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.
Joanna Gewald, Patrycja Głąbik, Edyta Grim
osir.net.pl
11
lut
2025
Więcej
osir.net.pl
13
gru
2024
Więcej
osir.net.pl
13
gru
2024
Więcej
osir.net.pl
12
gru
2024
Więcej
osir.net.pl
4
lis
2024
Więcej
osir.net.pl
29
paź
2024
Więcej
Przewiń stronę na samą górę.
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.