Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Finał XII Gimnazjady w Sportach Halowych 2016

Finał XII Gimnazjady w Sportach Halowych 2016

FINAŁY XII GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W SPORTACH HALOWYCH POD HONOROWYM PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

WYNIKI

Piłka ręczna dziewcząt

Zawiercie 17.05.2016 rok, hala OSiR II ul. Blanowska 40

Kolejność końcowa zespołów uczestniczących:

I miejsce – Gimnazjum numer 9 Chorzów

II miejsce – Gimnazjum numer 19 Zabrze

III miejsce – Gimnazjum numer 3 Zawiercie

IV miejsce – Gimnazjum numer 3 Jastrzębie Zdrój

Piłka ręczna chłopców

Zawiercie 18.05.2016 rok, hala OSiR II ul. Blanowska 40

Kolejność końcowa zespołów uczestniczących:

I miejsce – Gimnazjum numer 3 Zawiercie

II miejsce – Gimnazjum numer 11 Chorzów

III miejsce – Gimnazjum numer 17 Zabrze

IV miejsce – Gimnazjum numer 1 Bystra

Koszykówka chłopców

               Zawiercie 17.05.2016 rok, I LO Zawiercie ul. Wojska Polskiego 55      

Kolejność końcowa zespołów uczestniczących:

I miejsce – Gimnazjum numer 2 ZS Dąbrowa Górnicza

II miejsce – Gimnazjum numer 2 Żory

III miejsce – Gimnazjum numer 9 Tychy

IV miejsce – Gimnazjum numer 21 Zabrze

 

Koszykówka dziewcząt

Zawiercie 18.05.2016 rok, I LO Zawiercie ul. Wojska Polskiego 55

Kolejność końcowa zespołów uczestniczących:

I miejsce – Gimnazjum numer 24 Sosnowiec

II miejsce – Gimnazjum numer 4 Katowice

III miejsce – Gimnazjum numer 2 Rybnik

IV miejsce – Gimnazjum numer 4 Piekary Śląskie

Piłka siatkowa chłopców

Zawiercie 17.05.2016 rok, hala OSiR I ul. Moniuszki 10

Kolejność końcowa zespołów uczestniczących:

I miejsce – Gimnazjum numer 17 Częstochowa

II miejsce – Gimnazjum numer 2 Czechowice-Dziedzice

III miejsce – Gimnazjum numer 4 Katowice

IV miejsce – Gimnazjum numer 1 Pyskowice

Piłka siatkowa dziewcząt

Zawiercie 18.05.2016 rok, hala OSiR I ul. Moniuszki 10

Kolejność końcowa zespołów uczestniczących:

I miejsce – Gimnazjum numer 3 Tychy

II miejsce – Gimnazjum numer 3 Zawiercie

III miejsce – Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Bielsko Biała

 

IV miejsce – Gimnazjum numer 8 Ruda Śląska

 

Gimnazjada Drużynowa - Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców

Zawiercie, 18.05.2016 Basen OSiR Zawiercie ul. Pomorska 61

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn


1. Gimnazjumnr 2 Radlin GIMRAD 151,00 

2. Zespół Szkół Sportowych w Dąbr ZSSDG 149,00 

3. Gimnazjum nr 11 Chorzów GIM11CH 128,00 

4. Gimnazjum nr 11 Gliwice GIM11GL 123,00 

       Gimnazjum nr 4 w Żorach GIM4ŻO 123,00 

6. GMS Racibórz GSMRA 119,00 

7. Sportowe Gimnazjum nr 9 w Tych GIM9TY 115,00 

8. Gimnazjum Nr 3 Ruda Śląska GIM3RU 96,00 

9. Gimnazjum nr.9 Bielsko-Biała GIM9BI 75,00 

10. Gimnazjum Nr 3 Zawiercie GIM3ZA 59,00 

11. Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego 53,00 

12. Gimnazjum nr 3 w Częstochowie GIM3CZ 52,00 

13. Zespołu Szkół Katolickich w So ZSKSOS 46,00 


Klasyfikacja drużynowa kobiet


1. Gimnazjum nr 11 Chorzów GIM11CH - 138,00 

2. Sportowe Gimnazjum nr 9 w Tych GIM9TY - 133,00 

3. Zespół Szkół Sportowych w Dąbr ZSSDG - 132,00 

    GMS Racibórz GSMRA - 132,00 

5. Gimnazjumnr 2 Radlin GIMRAD - 123,00 

6. Gimnazjum nr 11 Gliwice GIM11GL - 112,00 

7. Gimnazjum Nr 3 Ruda Śląska GIM3RU - 105,00 

8. Gimnazjum nr 4 Katowice GIM4KA - 95,00 

9. Gimnazjum nr.9 Bielsko-Biała GIM9BI - 90,00 

10. Gimnazjum nr 4 w Żorach GIM4ŻO - 82,00 

11. Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Bytomiu - 55,00 

12. Gimnazjum nr 4 Dąbrowa Górnicz GIM4DA - 48,00 

13. Gimnazjum nr 3 w Częstochowie GIM3CZ - 43,00 

 

14. Gimnazjum Nr 3 Zawiercie GIM3ZA - 29,00 

 

Wyniki Tenis Stołow 

Klasyfikacja drużynowa została przedstawiona  na zdjęciach

 

Klasyfikacja indywidualna

Chłopcy
Lp. Nazwisko i imię Gimnazjum Ilość zdobytych punktów
1 Kowol Marek Gimnazjum w Pszowie 32
2 Lilien Aleksander Gimnazjum nr 2 w Katowicach 29
3 Kempa Mateusz Gimnazjum w Pszowie 27
4 Pawłowski Krzysztof Gimnazjum nr 1 w Łaziskach Górnych 26
5 Sobel Bartosz Gimnazjum nr 2 w Katowicach 25
6 Czapla Kamil Publiczne Gimnazjum nr 2 w Tarnowskich Górach 24
7 Borek Kamil Gimnazjum w Pszowie 23
8 Żurek Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Tarnowskich Górach 22
9 Brząkalik Rafał Gimnazjum nr 1 w Łaziskach Górnych 21
10 Wieczorek Bartłomiej Gimnazjum Muzyczne w Bytomiu 20
11 Idaczyk Dominik Publiczne Gimnazjum nr 2 w Tarnowskich Górach 19
12 Ziętara Ksawery Gimnazjum nr 2 w Katowicach 18
13 Zyzak Jan Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żywcu 17
14 Dudek Marek Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żywcu 16
15 Drzyzga Mateusz Gimnazjum w Kłobucku 15
16 Dziadkowiec Jakub Gimnazjum nr 3 w Gliwicach 14
17 - 24 Szczygieł Aleksander Gimnazjum nr 2 w Zabrzu 9
17 - 24 Nowak Kewin Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych 9
17 - 24 Sołtysiak Jan Gimnazjum w Kłobucku 9
17 - 24 Stefaniak Michał Gimnazjum nr 3 w Gliwicach 9
17 - 24 Wanot Aleksander Gimnazjum nr 1 w Siemianowicach Śląskich 9
17 - 24 Fojcik Paweł Gimnazjum w Szonowicach 9
17 - 24 Machowski Radosław Gimnazjum w Koziegłowach 9
17 - 24 Rokita Piotr Gimnazjum nr 2 w Zabrzu 9
25 - 32 Cieluch Adam Gimnazjum nr 1 w Siemianowicach Śląskich 4
25 - 32 Pakuła Michał Gimnazjum w Koziegłowach 4
25 - 32 Polechoński Piotr Gimnazjum nr 1 w Siemianowicach Śląskich 4
25 - 32 Majchrowski Amadeusz Zespół Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej 4
25 - 32 Matyja Kacper Gimnazjum w Koziegłowach 4
25 - 32 Młyńczyk Kacper Gimnazjum w Kłobucku 4
25 - 32 Tryba Tomasz Zespół Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej 4
25 - 32 Wilczek Rafał Gimnazjum w Szonowicach 4
33 - 45 Papis Bartłomiej Gimnazjum nr 3 w Gliwicach 1
33 - 45 Kozłowski Radosław Gimnazjum nr 1 w Łaziskach Górnych 1
33 - 45 Rudzki Oskar Zespół Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej 1
33 - 45 Malik Bartosz Gimnazjum Muzyczne w Bytomiu 1
33 - 45 Dobczyński Wojciech Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych 1
33 - 45 Bednarek Krzysztof Gimnazjum w Szonowicach 1
33 - 45 Kuś Bartłomiej Gimnazjum nr 13 w Rybniku 1
33 - 45 Podsadniak Wiktor Gimnazjum nr 2 w Katowicach 1
33 - 45 Turski Marek Gimnazjum nr 2 w Zabrzu 1
33 - 45 Chowański Kacper Gimnazjum nr 13 w Rybniku 1
33 - 45 Bogdała Adam Gimnazjum Muzyczne w Bytomiu 1
33 - 45 Korzec Maciej Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych 1
33 - 45 Rynkiewicz Mateusz Gimnazjum nr 13 w Rybniku 1

Dziewczyny
Lp. Nazwisko i imię Gimnazjum Ilość zdobytych punktów
1 Tomecka Julia Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach 32
2 Franaszczuk Klaudia Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach 29
3 Kluszewska Milena Gimnazjum nr 14 w Częstochowie 27
4 Rakowska Karolina Gimnazjum nr 14 w Częstochowie 26
5 Grzesińska Zuzanna Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach 25
6 Przygoda Klaudia Gimnazjum nr 14 w Częstochowie 24
7 Wyszyńska Dominika Gimnazjum w Ożarowicach 23
8 Jęsiek Alicja Miejski Zespół Szkół nr 1 (Gimnazjum nr 4) w Będzinie 22
9 Razakowska Estera Gimnazjum nr 7 Siemianowicach Śląskich 21
10 Krypczyk Maria Gimnazjum w Chybiu 20
11 Kopeć Katarzyna Zespół Szkół w Ligocie 19
12 Fołta Monika Zespół Szkół w Ligocie 18
13 Bereza Martyna Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach 17
14 Śmieja Aleksandra Gimnazjum w Chybiu 16
15 Krawczyk Julia Gimnazjum nr 10 w Tychach 15
16 Jendrysik Anna Gimnazjum JP II w Wielowsi 14
17 - 24 Sosna Oliwia Gimnazjum w Chybiu 9
17 - 24 Boćkowska Justyna Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu 9
17 - 24 Baracz Karolina Gimnazjum nr 13 w Rybniku 9
17 - 24 Szydło Zuzanna Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu 9
17 - 24 Mędrala Martyna Gimnazjum nr 3 w Rudzie Śląskiej 9
17 - 24 Urbańczyk Patrycja Gimnazjum w Ożarowicach 9
17 - 24 Andrejczuk Alicja Miejski Zespół Szkół nr 1 (Gimnazjum nr 4) w Będzinie 9
17 - 24 Malinowska Olimpia Gimnazjum nr 10 w Tychach 9
25 - 32 Piechaczek Anna Gimnazjum nr 13 w Rybniku 4
25 - 32 Knopik Paulina Gimnazjum JP II w Wielowsi 4
25 - 32 Urbańczyk Klaudia Gimnazjum w Ożarowicach 4
25 - 32 Razakowska Julia Gimnazjum nr 7 Siemianowicach Śląskich 4
25 - 32 Woźny Zofia Gimnazjum nr 10 w Tychach 4
25 - 32 Bannert Martyna Gimnazjum w Piecach 4
25 - 32 Dulik Karolina Gimnazjum w Ożarowicach 4
25 - 32 Średnicka Patrycja Zespół Szkół w Ligocie 4
33 - 45 Gojna Paulina Gimnazjum nr 13 w Rybniku 1
33 - 45 Olszewska Weronika Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu 1
33 - 45 Bendel Karolina Gimnazjum JP II w Wielowsi 1
33 - 45 Kotowicz Magdalena Miejski Zespół Szkół nr 1 (Gimnazjum nr 4) w Będzinie 1
33 - 45 Jakuszko Nina Gimnazjum nr 2 w Bytomiu 1
33 - 45 Zuśka Julia Gimnazjum nr 3 w Rudzie Śląskiej 1
33 - 45 Gasztych Magdalena Gimnazjum nr 2 w Bytomiu 1
33 - 45 Stępień Magdalena Gimnazjum w Piecach 1
33 - 45 Surmiak Gabriela Gimnazjum nr 3 w Rudzie Śląskiej 1
33 - 45 Procek Paulina Gimnazjum w Piecach 1
33 - 45 Kudzior Marta Gimnazjum nr 2 w Bytomiu 1
33 - 45 Matlas Zuzanna Gimnazjum nr 7 Siemianowicach Śląskich 1
33 - 45 Kasprzyk Patrycja Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach 1

 

11

MAJ

2016

4164

razy

czytano

383/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.