Strona główna BIP
imieniny: Daniel, Bohdan
wtorek, 10 grudnia 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Superpuchar Polski NO-GI

wielkość tekstu: A | A | A

Superpuchar Polski NO-GI

data dodania: 2016-03-24 13:47:31

Superpuchar Polski No-Gi

 

Przedstawiamy oficjalne wyniki I Superpucharu Polski.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za przybycie. 

Pozdrawiamy
Organizatorzy

KOBIETY 
-56,5 
1 Adrianna Wojarska Samantha Fight Gym Kielce 
2 Kamila Kwiatkowska RGC Częstochowa 
3 Julia Uchnast KS Warriors Koziegłowy 
3 Małgorzata Ptaszyńska Sambo System Polska

pow.56,5 
1 Magdalena Zaszczudłowicz Grappling Kraków 
2 Karolina Lech Alliance Jiu Jitsu 
3 Katarzyna Wiesner Wataha Fight Club 
3 Ewa Respondek BlackSnake RGC Lubliniec

JUNIORZY 
-66,5 
1 Piotr Dudziński - Bjj Factory 
2 Pulat Babajew - Sambo System Polska 
3 Adam Długaszek - Spartan Knurów 
3 Marcin Gruszka - RGC Animmals

-75,99 
1 Dawid Duda - RGC Animmals 
2 Robert Ruchała - Fight House Nowy Sącz 
3 Kuba Zalejski - RGC Animmals 
3 Szymon Szołdra - Fight House Nowy Sącz

-86,5 
1 Szymon Wuwer - RGC Monster Rybnik 
2 Daniel Iwanowski - Wataha Fight Club 
3 Dawid Waś - KS Warriors Koziegłowy

86,5 
1 Adam Mularczyk - Łamator 
2 Patryk Tomaszuk - Sambo System Polska

BIAŁE 
-67,5 
1 Adam Witkowski - Spartan Knurów 
2 Dawid Rybak CKW - Horda 
3 Mateusz Antosz - Natal Gold Team 
3 Szymon Pukowiec - Octagon Team

-73,5 
1 Mikołaj Jeleń - Grappling Kraków 
2 Michał Pogorzelski - Boi Team Wrocław. 
3 Filip Karoń - RGC Animmals 
3 Marek Jędrzejczak - Boi Team Wrocław.

-79,5 
1 Paweł Płoucha - Boi Team Wrocław. 
2 Kamil Kubasiak - Gracie Barra Sosnowiec 
3 Michał Sobiech - Szkoła Walki Drwala 
3 Sebastian Kapias - Veto Team

-85,5 
1 Wojciech Firla - Kong Sao Mikołów 
2 Marcin Zając - Szkoła Walki Drwala 
3 Dawid Narożniak - Natal Gold Team 
3 Dawid Kubacki - Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki

-91,5 
1 Denis Piekaruś - Łamator 
2 Błażej Szkulik - RGC Animmals 
3 Mateusz Kozłowski - Academia Gorila 
3 Bartek Kurek - CKW Horda

pow.91,5 
1 Wojciech Łatak - Natal Gold Team 
2 Robert Smoleń - RGC Animmals 
3 Maciej Pacan - RGC Animmals 
3 Mateusz Śliwiński - RGC Dąbrowa Górnicza

NIEBIESKIE 
-67,5 
1 Mariusz Magda - Łamator 
2 Krzysztof Pawlaczek - RGC Oława 
3 Mariusz Szyja - RGC Animmals 
3 Dąbrówka Filip - RGC Częstochowa

-73,5 
1 Robert Niedźwiecki - Gold Team 
2 Maciej Borys Natal - Gold Team 
3 Paweł Żygliński - Veto Team 
3 Adrian Kępa - Warriors Zabrze

-79,5 
1 Dominik Kaczmarek - Boi-Team Wrocław 
2 Mateusz Zawitowski - S4 Fight Club 
3 Radosław Tarnawa - Veto Team 
3 Adam Kałuża Strefy - Walki Tomaszów Mazowiecki

-85,5 
1 Sebastian Krzaczyński - Gladiators Kick Boxing Bełchatów 
2 Marcin Krakowiak - Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki 
3 Michał Chomicki - Copacabana Łódź 
3 Maciej Szczepanek - Silesian Cage Club

-91,5 
1 Bartłomiej Stelmaszewski - BoneBreakers Zgierz 
2 Michał Pijarski - Natal Gold Team 
3 Adam Urbańczyk - RGC Dąbrowa Górnicza 
3 Krystian Petrusiewicz - Warriors Zabrze

pow.91,5 
1 Bartłomiej Maciążek - Wataha FC 
2 Dariusz Ząbek Szkoła - Walki Drwala 
3 Mateusz Kolasa - KS Warriors Koziegłowy

PURPURY 
-79,5 
1 Miłosz Gądziak Strzelec - Gold Team Ostrów Wlkp. 
2 Szymon Borowski - Bastion Tychy 
3 Mateusz Kozyra - Akademia Fenix 
3 Sermak Piotr - Grappling Kraków

-85,5 
1 Albert Odzimkowski - Szkoła Walki Drwala 
2 Kamil Drukała - RGC Dąbrowa Górnicza 
3 Łukasz Pakulak - RGC Animmals

-91,5 
1 Łukasz Szymecki -91,5 
2 Marcin Kacperak - RGC Dąbrowa Górnicza

pow.91,5 
1 Michał Bobrowski - Szkoła Walki Drwala 
2 Maciej Ptaszek - United Gym 
3 Jarosław Drozd - Alliance Jiu Jitsu 
3 Kamil Wojciechowaski - Szkoła Walki Drwala

ELITA 
-79,5 
1 Wojciech Kois Strzelec - Gold Team Ostrów Wlkp. 
2 Patryk Horbatiuk - RGC Animmals 
3 Jan Stach - Fightclub Brno 
3 Lasota Rafał - Grappling Kraków

pow.79,5 
1 Piotr Borowik - Bastion Rybnik 
2 Adam Niedzwiedź - Natal Gold Team 
3 Jerzy Kapral - RGC Dąbrowa Górnicza

DRUŻYNOWE punkty
1 RGC Animmals 15
2 Łamator 9
2 Boi Team Wrocław 9
2 Natal Gold Team 9
3 Szkoła walki Drwala 8
3 Grappling Kraków 8

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!!

czytano: 3143 razy

data dodania: 2016-03-24 13:47:31

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 1357 dni

popularność: 2.32

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Cały obiekt OSiR-u obejmuje ponad 10 ha i są plany dalszych inwestycji. Jako ciekawostkę można podać, że w latach 70-tych do OSiR-u ... więcej »