Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

MISTRZOSTWA ZAWIERCIA W PŁYWANIU

MISTRZOSTWA ZAWIERCIA W PŁYWANIU

MISTRZOSTWA ZAWIERCIA W PŁYWANIU


 

W sobotę 12.03.2016 w Krytej Pływalni OSiR Zawiercie przy ul. Pomorskiej 61 odbyły się Mistrzostwa Zawiercia w pływaniu. Organizatorami tego wydarzenia byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu i Klub Sportowy Victoria Zawiercie.  Poniżej przedstawiamy wyniki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA ZAWIERCIA W PŁYWANIU  
  12.03.2016 - WYNIKI  
  chłopcy  
  rocznik 2009 i młodsi  
miejsce 25m dowolnym czas
1 MILEJSKI JAŚ 37,44
2 KOZAK KACPER 40,81
3 JANECKI STASIU 44,16
4 PREWENDOWSKI MIŁOSZ 52,49
5 OCIEPKA IGOR 53,64
6 KLESZCZ KUBA 58,97
7 GROCHOWSKI JULEK 65,46
     
  rocznik 2008  
miejsce 50m dowolnym czas
1 GROCHOWSKI KACPER 50,21
     
miejsce 50m grzbietowym czas
1 GROCHOWSKI KACPER 65,5
     
  rocznik 2008  
miejsce 25m dowolnym czas
1 WIECZOREK MATEUSZ 29,55
2 MIKODA FILIP 33,99
3 BRODA JAŚ 38,84
4 ŁABUDA SZYMON 42,24
     
  rocznik 2007  
miejsce 50m dowolnym czas
1 GAWLIK MICHAŁ 47,34
2 MIKODA SZYMON 56,21
3 GAŁĄZKA ANTONI 81,27
     
  rocznik 2007  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 GAWLIK MICHAŁ 59,15
2 MIKODA SZYMON 60,09
3 GAWRON FILIP 64,99
4 GAWRON TOMASZ 74,66
5 HUNT OLIVER 90,19
6 RADWAN WOJCIECH 90,36
     
  rocznik 2006  
miejsce 50m dowolnym czas
1 GOMUŁKA KORNEL 43,86
2 KOTELA MIŁOSZ 52,74
3 PARLA IGOR 60,25
4 BARAN KACPER 62,64
5 SIERADZKI FILIP 63,01
6 LUDWIK WOJCIECH 73,08
     
  rocznik 2006  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 GOMUŁKA KORNEL 52,1
2 KRUSZEWSKI JAKUB 60,21
3 SIERADZKI FILIP 64,32
4 BARAN KACPER 64,78
5 LUDWIK WOJCIECH 68,47
6 KOTELA MIŁOSZ 78,99
7 PARLA IGOR 96,32
     
  rocznik 2005  
miejsce 50m dowolnym czas
1 URBANIAK PAWEŁ 40,35
2 HAŁADYŃ IGOR 43,35
3 DZIUBIŃSKI OLIWIER 46,7
4 PRZYBYLIK HUBERT 47,24
5 DUDA DAWID 48,59
6 BUCKI KACPER 51,82
7 BANAŚ WOJTEK 59,12
8 URBAŃCZYK ALEKS 59,87
9 BOGDANOWICZ IGOR 64,84
10 ZYCH PIOTR 76,7
     
  rocznik 2005  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 URBANIAK PAWEŁ 47,16
2 HAŁADYŃ IGOR 50,85
3 PRZYBYLIK HUBERT 51,96
4 DZIUBIŃSKI OLIWIER 57,26
5 DUDA DAWID 59,16
6 BUCKI KACPER 60,44
7 URBAŃCZYK ALEKS 64,44
8 WYSOCKI KONRAD 66,94
9 BOGDANOWICZ IGOR 69,94
     
  rocznik 2004  
miejsce 50m dowolnym czas
1 GAJDA FRANCISZEK 42,08
2 OSYS IGOR 42,61
3 SŁOMIŃSKI HUBERT 45,34
4 CYBULSKI DAWID 46,66
5 PIWEK JAKUB 49,76
6 MUSIALSKI IGOR 50,94
7 MIKODA MARCEL 52,46
     
  rocznik 2004  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 OSYS IGOR 52,85
2 GAJDA FRANCISZEK 54,76
3 CYBULSKI DAWID 56,24
4 MIKODA MARCEL 58,26
5 PIWEK JAKUB 61,51
6 SŁOMIŃSKI HUBERT 62,25
7 MUSIALSKI IGOR 65,16
     
  rocznik 2003  
miejsce 50m dowolnym czas
1 BRODZIŃSKI KUBA 39,34
2 KUC JAKUB  41,83
3 BARAN KAMIL 45,58
4 BOJDA DOMINIK 45,79
5 SZUBA JAKUB 46,16
6 PAŁUCHOWSKI BARTOSZ 48,83
     
  rocznik 2003  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 BRODZIŃSKI KUBA 45,57
2 SZUBA JAKUB 63,34
3 BARAN KAMIL 64,33
4 PAŁUCHOWSKI BARTOSZ 66,69
5 KUC JAKUB 49.09
     
  rocznik 2002-2000  
miejsce 100m dowolnym czas
1 PTAK ARKADY 67,86
2 KOŁODZIEJCZYK DAWID 71,11
3 JAROS SZYMON 73,54
4 CIELECKI GRZEGORZ 76,61
5 OSYS OSKAR 76,95
6 URBAŃCZYK FILIP 92,38
7 KRASUDZKI MIKOŁAJ 92,69
8 ADAMOWSKI IGOR 116,53
9 MALISZ KAMIL 121,15
     
  rocznik 2002-2000  
miejsce 50m motylkowym czas
1 PTAK ARKADY 32,48
2 KOŁODZIEJCZYK DAWID 38,49
3 JAROS SZYMON 40,34
4 OSYS OSKAR 42,17
5 CIELECKI GRZEGORZ 44,08
6 KRASUCKI MIKOŁAJ 54,73
     
     
  dziewczyny  
  rocznik 2009 i młodsi  
miejsce 25m dowolnym czas
1 OCIEPKA ZUZIA 34,95
2 URBANIAK EMILIA 35,08
3 KAPRAL MAGDALENA 45,11
     
  rocznik 2009 i młodsi  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 URBANIAK EMILIA 83,08
     
  rocznik 2008  
miejsce 50m dowolnym czas
1 JAKUBCZYK NATALIA 45,56
2 KOWALSKA PATRYCJA 47,78
3 GOJ KASIA 51,99
     
  rocznik 2008  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 GOJ KASIA 52,41
2 JAKUBCZYK NATALIA 53,59
3 KOWALSKA PATRYCJA 53,99
     
  rocznik 2008  
miejsce 25m dowolnym czas
1 DOMAGAŁA JULIA 29,51
2 TRÓJWĄS NADIA 36,41
3 MICHALCZYK MAGDA 36,84
4 DUSZA NIKOLA 37,78
6 KURZYDŁO MAJA 38,94
7 ZYGMUNT ZUZIA 41,58
     
  rocznik 2007  
miejsce 50m dowolnym czas
1 MACHNO ANIA 47,66
2 KUREK LENA 51,94
3 GAJDA MARIA 64,21
4 KOŁODZIEJCZYK ZUZIA 81,14
5 BŁAUT OLGA 85,6
6 KRUPA ZOFIA 102,14
     
  rocznik 2007  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 MACHNO ANIA 54,39
2 KUREK LENA 56,89
3 GAJDA MARIA 69,66
4 RADWAN MARIA 70,96
5 KOŁODZIEJCZYK ZUZIA 76,16
6 KRUSZEWSKA JAGODA 83,9
7 JAWORSKA MAJA 84,16
8 BŁAUT OLGA 84,18
9 CZAPLA ZUZIA 89.09
     
  rocznik 2006  
miejsce 50m dowolnym czas
1 LEKS ZUZIA 48,86
2 WYRWAS JULIA 52,7
3 ŚRUBARCZYK GABRYSIA 67,78
4 KOTNIS EMILIA 70,85
5 BACZEWSKA KINGA 81,34
6 WITKOWSKA NATALIA 86,97
     
  rocznik 2006  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 LEKS ZUZIA 56,18
2 WYRWAS JULIA 58,63
3 FURGACZ MARIA 63,53
4 ŚRUBARCZYK GABRYSIA 63,78
5 KOTNIS EMILIA 73,58
6 WIŚNIOWIECKA NADIA 77,91
7 BACZEWSKA KINGA 80,74
8 WITKOWSKA NATALIA 81,66
     
  rocznik 2005  
miejsce 50m dowolnym czas
1 FELCZUK NATALIA 45,78
2 WOJDYŁA OLA 46,45
3 SKOWRONEK EMILIA 47,84
4 JANECKA ZOSIA 47,95
5 GĄSIOR KASIA 52,93
6 CZERNIK NIKOLA 53,49
7 KUZIUTA JULIA 55,54
8 GALAS SANDRA 56,54
9 PŁATEK DARIA 56,55
10 RASZTABIGA ZUZIA 59,84
11 KOŁTON OLA 60,4
12 CIEPICHAŁ MARTYNA 60,83
13 SEWERYN MAJA 60,99
14 BŁAUT NATALIA 66,94
15 BRODA BASIA 68,96
     
  rocznik 2005  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 JANECKA ZOSIA 53,64
2 WOJDYŁA OLA 53,73
3 CZERNIK NIKOLA 55,45
4 FELCZUK NATALIA 57,06
5 KOŁTON OLA 58,17
6 SKOWRONEK EMILIA 58,19
7 KUZIUTA JULIA 59,28
8 GĄSIOR KASIA 60,34
9 PŁATEK DARIA 60,66
10 RASZTABIGA ZUZIA 61
11 WOJTASZCZYK MARIA 61,43
12 GALAS SANDRA 61,59
13 CIEPICHAŁ MARTYNA 67,83
14 BRODA BASIA 69,14
15 KONECKA OLIWIA 69,5
16 BŁAUT NATALIA 77,86
     
  rocznik 2004  
miejsce 50m dowolnym czas
1 JANUS IGA 39,38
2 SKOREK OLIWIA 40,46
3 GOMUŁKA SARA 40,53
4 MACHALSKA EMILIA 41,63
5 WIECZOREK NATALIA 47,43
6 KOTELA KINGA 53,08
7 SZEWCZYK KAMILA 63,83
     
  rocznik 2004  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 SKOREK OLIWIA 44,65
2 JANUS IGA 46,09
3 MACHALSKA EMILIA 49,89
4 WIECZOREK NATALIA 58,07
5 KOTELA KINGA 59,53
6 SZEWCZYK KAMILA 78,36
     
  rocznik 2003  
miejsce 50m dowolnym czas
1 KUŁACH NATALIA 36,27
2 ZAMORA JULIA 38,78
3 DOMAGAŁA MAGDA 41,09
4 KOŁODZIEJCZYK MAJA 43,28
5 KONIECZNIAK OLIWIA 49,76
6 WOŹNY ZUZIA 57,66
7 GRZANKA DAGMARA 67,34
     
  rocznik 2003  
miejsce 50m grzbietowym czas
1 KUŁACH NATALIA 42,67
2 ZAMORA JULIA 48,31
3 KOŁODZIEJCZYK MAJA 49,34
4 DOMAGAŁA MAGDA 49,61
5 KONIECZNIAK OLIWIA 64,21
6 GRZANKA DAGMARA 70,76
7 WOŹNY ZUZIA 73,58
8 KLIMEK AGNIESZKA  81,15
     
  rocznik 2002-2000  
miejsce 100m dowolnym czas
1 MIKODA ASIA 76,28
2 GÓRSKA SANDRA 77,07
3 DZIECHCIAREK ALICJA 89,07
4 PIASECKA ZUZIA 94,27
5 KURZAK EWA 102,75
     
  rocznik 2002-2000  
miejsce 50m motylkowym czas
1 MIKODA ASIA 36,36
2 PIASECKA ZUZIA 44,36
3 DZIECHCIAREK ALICJA 44,76

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

08

MAR

2016

3857

razy

czytano

402/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.