Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

XXX Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

XXX Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

W dniu 29.11.2015 roku o godzinie 17:30 na Hali Sportowo Widowiskowej OSiR przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się Jubileuszowy XXX Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego. Imprezę poprowadziła znana tancerka i prezenterka Pani Anna Głogowska oraz Pan Sławomir Kurzak. Gośćmi specjalnymi turnieju byli wielokrotny Mistrz Polski Tańca Towarzyskiego i znana osobowość telewizyjna Pan Agustin Egurrola oraz były trener Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Pan Antoni Piechniczek.

W turnieju udział wzięło 15 par w tańcach standardowych oraz 18 par w tańcach latynoamerykańskich. Rozpoczęcie turnieju zainicjowała prezentacja multimedialna przedstawiająca rys historyczny tego wydarzenia na przestrzeni 30 lat.

Imprezie towarzyszyły pokazy artystyczne:  Łukasz Świrk jako człowiek flaga, Mateusz Gwiazda i Zuzanna Babiarz – energiczny taniec rock&roll, Anna Madzielec i Jacek Tarczyło wielokrotni Mistrzowie Świata jak i Mistrzowie Polski w rock&rollu akrobatycznym oraz finaliści programu Mam Talent Acro Team Silesia pod przewodnictwem dr Renaty Firak.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Poniżej wyniki i zdjęcia. Zapraszamy na kolejny turniej za rok.

 

Sędziowie

 

Główny  Zamorski Piotr                   Poland

A       Zamorski  Piotr                        Polska

B       Bank   Karel                              Czechy

C       Bernotavicius   Kestutis          Litwa

D       Kovacs   Josef                           Słowacja

E       Siilak   Siret                               Austria

F       Zimmermann  Gerhard          Niemcy

G       Marzec Jarosław                     Polska

 

 

TAŃCE STANDARDOWE

 1 Ovchinnikov Aleksander, Dudek Ewa                      Poland           

 2 Szkutnik Bartłomiej, Brychzy Agata                          Poland      

  3 Jeschke Wojciech, Kowalska Małgorzata                Poland  

  4 Aliberti Domenico, Molęda Magdalena                  Poland           

  5 Stopka Dariusz, Rek Karolina                                     Poland       

  6 Kozów Dawid, Kozów Karolina                                   Poland             

  7 Kowalski Michał, Bakierska Kinga                              Poland           

  8 Baran Maciej, Grabowska Klaudia                             Poland            

  9 Sliska Ondrej, Valjentova Daniela                               Czech              

 10 Baran Kamil, Kondera Ita                                            Poland               

 11 Madeja Matej, Sepelova Lenka                                Slovakia        

 12 Dostal Stepan, Novakova Michaela                           Czech            

 13 Lozinszek Aleksander, Błażek Barbara                       Poland         

 14 Milkevicius Mantas, Milkeviciute Austeja                Lithuania      

  15 Dailidenas Vytautas, Lukoseviciute Ieva                Lithuania       

 

 

TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE

 1 Bures Marek, Iermolenko Khadjeh-Nouri Anastasiia            Germany     

 2 Lipowski Jakub, Melin Nikolina                                                Poland          

 3 Mucha Radek, Grischenko Yana                                                Czech             

 4 Tekiela Paweł, Konstantinova Alexandra                                Poland        

 5 Hrstka Marek, Flaskova Veronika                                               Czech  

 6 Kieszek Mateusz, Dąbek Paulina                                                Poland    

 7 Gal Tomas, Karaskova Sabina                                                      Czech             

 8 Kypus Marek, Niedobova Katarzyna                                         Czech            

 9 Juttner Andreas, Smidova Renata                                              Austria          

10 Sliska Ondrej, Valjentova Daniela                                             Czech           

11 Sangavicius Joris, Urbonaite Ieva                                             Lithuania         

12 Madeja Matej, Sepelova Lenka                                                 Slovakia          

13 Vyslouzil Radim, Sedlakova Tereza                                           Czech            

14 Kowalski Michał, Bakierska Kinga                                             Poland           

15 Dostal Stepan, Novakova Michaela                                          Czech            

16 Milkevicius Mantas, Mileviciute Austeja                               Lithuania          

17 Kozel Lubomir, Kozusnikova Dominika                                    Czech              

18 Dailidenas Vytautas, Lukoseviciute Ieva                                Lithuania       

 

Filmy oraz wszystkie zdjęcia z turnieju w zakładkach: Galeria filmów i Galeria zdjęć.

02

LIS

2015

4661

razy

czytano

420/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.