Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

CROSS TRAINING GAMES III

CROSS TRAINING GAMES III

CROSS TRAINING GAMES III


5 lipca 2015 w Dni Zawiercia, które odbyły się w ramach 100-lecia miasta o godz. 12:00 na stadionie OSiR po raz trzeci odbyły się zawody ogólnosprawnościowe dla miłośników sportu wszystkich dyscyplin pod nazwą Cross Training Games III.
Pogoda na Dni Zawiercia dopisała, a w niedziele aż nadto i w związku z tym organizator przygotował kurtyny wodne dla ochłody oraz słodką przekąskę i wodę dla każdego, mimo żaru lejącego się z nieba zawodnicy nie odpuszczali i dawali z siebie wszystko.
Zawodnicy podzieleni zostali na cztery kategorie: kobiety do 35 roku życia i powyżej 35 roku życia oraz mężczyźni do 35 roku życia i powyżej 35 roku życia.
W ramach zawodów uczestnicy  rywalizowali, wykonując 5 ćwiczeń na przygotowanym torze. Pierwsze z nich to SDLHP – Sumo Deadlift High Pull,  które należało wykonać 30 razy z ciężarem 15kg dla kobiet i 30kg dla mężczyzn. Następnie zawodnicy przechodzili na UP AND OVER BOX po 30 powtórzeń przeskoków przez skrzynie o wysokości 50 cm dla kobiet i mężczyzn. Trzecie ćwiczenie to WALKING LUNGE czyli wykroki chodzone na dystansie 20 metrów mężczyźni wykonali z talerzem o wadze 20kg, kobiety 10kg. Przedostatnie ćwiczenie to BURPEES czyli padnij-powstań-wyskocz gdzie należało wykonać 30 powtórzeń. Na koniec zmagań zawodników czekał SPRINT na dystansie 400 metrów. Wygrali uczestnicy którzy w swoich kategoriach prawidłowo pokonali tor ćwiczeń z najszybszym czasem.

Wyniki:

Kat. Kobiet +35
I.     Monika Żesławska
II.    Agata Panek
III.    Monika Sus


Kat. Kobiet -35
I.    Magdalena Jączyk
II.    Emilia Wilczek
III.    Malwina Zawisz


Kat. Mężczyzn +35
I.    Piotr Juzon
II.    Marek Męcik
III.    Krzysztof Bączek


Kat. Mężczyzn -35
I.    Jarosław Kubik
II.    Damian Nowicki
III.    Grzegorz Błach

Dyrektor OSiR  Zawiercie Pan Jacek Latko wręczał najlepszej trójce zawodników w swoich kategoriach puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik mógł odebrać pamiątkowy dyplom.

Serdecznie dziękujemy partnerom tj. Grupa Jura’ PL, Fizjomet Centrum Fizjoterapii, JuraFit Zawiercie oraz  Jura Tenis za pomoc w organizacji. Również ogromne brawa należą się sponsorom tj. Sengam Sport, Aminoland i Max-Sport za przygotowanie nagród. Dodatkowo dziękujemy klubowi kulturystycznemu Project XXL Nutrition oraz  I LO im. Stefana Żeromskiego i Gimnazjum Nr 3 w Zawierciu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i licznie zgromadzonej publiczności za kibicowanie oraz zapraszamy na IV edycję w przyszłym roku. Będzie to najbardziej siłowa z dotychczasowych edycji, a dla każdego uczestnika przygotujemy specjalny pamiątkowy medal. Gwarantujemy świetną zabawę – Jest Moc!

Wydarzenie na osirowskim fanpageu:

https://www.facebook.com/events/916575558405468/

Przewiń stronę na samą górę.