Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Majówka z OSiR Zawiercie

Majówka z OSiR Zawiercie

Majówka z OSiRem 2015 – Wyniki

 

Wyścigi rowerowe

Kat. klasy 5-6 chłopcy

1.      Kacper Chojnacki SP6

2.      Kamil Malisz SP5

Kat. klasy 5-6 dziewczęta

1.      Kinga Tutajewicz SP4

Kat. klasy 3-4 chłopcy

1.      Kamil Spyra SP9

2.      Marcel Musiałek SP9

3.      Dawid Duda SP5

4.      Filip Nowakowski SP6

Kat. klasy 3-4 dziewczęta

1.      Ola Machalska SP8

2.      Natalia Wilganowicz SP6

Kat. klasy 1-2

1.      Oliwka Laktan SP6

2.      Kuba Grabowski SP6

3.      Bartosz Ciepliński SP4

4.      Małgosia Madej SP5

5.      Wiktor Wilganowicz SP6

6.      Kamil Domagała SP Chruszczobród

Kat. klasa 0

1.      Wojciech Mazurek P1

2.      Jakub Mazur P Poręba

3.      Dawid Dudek P7

4.      Szymon Picheta  P3

5.      Ada Miśta SP8

 

Kat. przedszkolaki starsze

1.      Lena Machalska P2

2.      Pola van der Coghen

3.      Oliwier Surowiec P5

4.      Adam Bilnik P15

5.      Hania Lęk P8

Kat. przedszkolaki młodsze

1.      Eryk Laktan P8

2.      Amelia Pielaszek P33 Zabrze

3.      Miłosz Raś P7 Poznań

4.      Filip Galiński P6

5.      Dawid Radziejewski

6.      Tobiasz Grabowski P8

 

Konkurs umiejętności piłkarskich

Kat. open

1.      Bartosz Poziomek

2.      Dawid Poziomek

3.      Bartosz Borecki

4.      Glorian Gała

 

 

Turniej koszykówki ulicznej

Kat. open

1.      Podpacho

2.      Misie

3.      Białe Murzynki

4.      Boli Mnie Brzuch

 

Turniej minitenisa ziemnego

Kat. 5-8 lat

W zawodach brali udział :

·        Stella Bladon

·        Oliwier Olszewski

·        Julia Kaliszczak

·        Amelia Kaliszczak

·        Nikodem Białaś

·        Zosia Kucypera

·        Wiktoria Picheta

·        Kaja Kostarczyk

·        Sylwia Gawron

·        Filip Gawron

·        Tomek Gawron

·        Staś Banasik

·        Piotruś Ptaś

Kat. 8-10 lat

W zawodach brali udział :

·        Monika Glanda

·        Kuba Sobczyk

·        Kuba Małota

·        Kuba Strzelecki

·        Paweł Kołtoń

·        Bartosz Czapiński

·        Oliwier Czaj

·        Stella Bladon

 

Turniej tenisa stołowego

 

 

Grupa finałowa wraz z miejscami:
1. Glanowski Jakub
2. Marczewski Łukasz
3. Machelski Michał
4. Jaworski Zbigniew
5. Mrówka Maja
6. Dziub Arkadiusz

Dyplom za udział otrzymali:
-Zofia Wódka,
-Kobos Paulina,
-Sławomir Wawryło,
-Wieczorek Jan,
-Kozłowski Wiesław,
-Kurpiński Józef
-Posełek Mateusz
-Kurzak Michał 

 

FOTORELACJA Z MAJÓWKI NA STRONIE:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1049062715123776.1073741872.393364300693624&type=1

 

24

KWI

2015

4149

razy

czytano

453/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.