Strona główna BIP
imieniny: Cecylia, Jonatan
piątek, 22 listopada 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Majówka z OSiR Zawiercie

wielkość tekstu: A | A | A

Majówka z OSiR Zawiercie

data dodania: 2015-04-24 12:13:07

Majówka z OSiRem 2015 – Wyniki

 

Wyścigi rowerowe

Kat. klasy 5-6 chłopcy

1.      Kacper Chojnacki SP6

2.      Kamil Malisz SP5

Kat. klasy 5-6 dziewczęta

1.      Kinga Tutajewicz SP4

Kat. klasy 3-4 chłopcy

1.      Kamil Spyra SP9

2.      Marcel Musiałek SP9

3.      Dawid Duda SP5

4.      Filip Nowakowski SP6

Kat. klasy 3-4 dziewczęta

1.      Ola Machalska SP8

2.      Natalia Wilganowicz SP6

Kat. klasy 1-2

1.      Oliwka Laktan SP6

2.      Kuba Grabowski SP6

3.      Bartosz Ciepliński SP4

4.      Małgosia Madej SP5

5.      Wiktor Wilganowicz SP6

6.      Kamil Domagała SP Chruszczobród

Kat. klasa 0

1.      Wojciech Mazurek P1

2.      Jakub Mazur P Poręba

3.      Dawid Dudek P7

4.      Szymon Picheta  P3

5.      Ada Miśta SP8

 

Kat. przedszkolaki starsze

1.      Lena Machalska P2

2.      Pola van der Coghen

3.      Oliwier Surowiec P5

4.      Adam Bilnik P15

5.      Hania Lęk P8

Kat. przedszkolaki młodsze

1.      Eryk Laktan P8

2.      Amelia Pielaszek P33 Zabrze

3.      Miłosz Raś P7 Poznań

4.      Filip Galiński P6

5.      Dawid Radziejewski

6.      Tobiasz Grabowski P8

 

Konkurs umiejętności piłkarskich

Kat. open

1.      Bartosz Poziomek

2.      Dawid Poziomek

3.      Bartosz Borecki

4.      Glorian Gała

 

 

Turniej koszykówki ulicznej

Kat. open

1.      Podpacho

2.      Misie

3.      Białe Murzynki

4.      Boli Mnie Brzuch

 

Turniej minitenisa ziemnego

Kat. 5-8 lat

W zawodach brali udział :

·        Stella Bladon

·        Oliwier Olszewski

·        Julia Kaliszczak

·        Amelia Kaliszczak

·        Nikodem Białaś

·        Zosia Kucypera

·        Wiktoria Picheta

·        Kaja Kostarczyk

·        Sylwia Gawron

·        Filip Gawron

·        Tomek Gawron

·        Staś Banasik

·        Piotruś Ptaś

Kat. 8-10 lat

W zawodach brali udział :

·        Monika Glanda

·        Kuba Sobczyk

·        Kuba Małota

·        Kuba Strzelecki

·        Paweł Kołtoń

·        Bartosz Czapiński

·        Oliwier Czaj

·        Stella Bladon

 

Turniej tenisa stołowego

 

 

Grupa finałowa wraz z miejscami:
1. Glanowski Jakub
2. Marczewski Łukasz
3. Machelski Michał
4. Jaworski Zbigniew
5. Mrówka Maja
6. Dziub Arkadiusz

Dyplom za udział otrzymali:
-Zofia Wódka,
-Kobos Paulina,
-Sławomir Wawryło,
-Wieczorek Jan,
-Kozłowski Wiesław,
-Kurpiński Józef
-Posełek Mateusz
-Kurzak Michał 

 

FOTORELACJA Z MAJÓWKI NA STRONIE:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1049062715123776.1073741872.393364300693624&type=1

 

czytano: 3647 razy

data dodania: 2015-04-24 12:13:07

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 1674 dni

popularność: 2.18

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Do OSiR-u zaliczamy: kompleks przy ul. Moniuszki, hala przy ul. Blanowskiej oddana 1.09. 2001r., basen w lasku blanowickim, hala Wymiennik ... więcej »