Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

III Grand Prix w tenisie stołowym

III Grand Prix w tenisie stołowym

13.04.2015 r. odbył się trzeci turniej Grand Prix w tenisie stołowym.

Również i tym razem nie brakowało emocji i wspaniałej rywalizacji. Do zakończenia Grand Prix zostały jeszcze dwa turnieje, które zadecydują o ostatecznej klasyfikacji.

Poniżej przedstawiamy wyniki z III GP:

 

Kategoria DZIECI I MŁODZIEŻ

1.   Kita Paulina             - 32 pkt
2.   Szlęk Karolina         - 30 pkt
3.   Floriański Marcel     - 29 pkt
4.   Opiłka Aleksandra   - 28 pkt
5-6.Olszewski Kacper  - 24 pkt
       Hamiga Katarzyna - 24 pkt
7-8.Stęplewski Jakub    - 20 pkt
      Grzebieluch Olga    - 20 pkt

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria OPEN:

1.    Kumor Michał             - 32 pkt
2.    Glanowski Jakub        - 30 pkt
3.    Machelski Michał        - 29 pkt
4.    Nocuń Zbigniew          - 28 pkt
5-6. Glanowski Waldemar - 24 pkt
       Dziub Arkadiusz         - 24 pkt
7-8. Marczewski Łukasz    - 20 pkt
       Jurkiewicz Maciej        - 20 pkt
9-12.Wawryło Sławomir     - 16 pkt
         Wódka Zofia              - 16 pkt
         Męcik Zbigniew          - 16 pkt
         Jaworski Zbigniew     - 16 pkt
13-16.Miśta Sylwester        - 12 pkt
           Karnia Tomasz        - 12 pkt
           Żelezik Jacek           - 12 pkt
          Pałęga Zdzisław       - 12 pkt
17-24.Jamrozy Krzysztof    -  8 pkt
          Mrówka Maja             -  8 pkt
          Glanowski Bartosz   -  8 pkt
          Kita Paulina              -  8 pkt
          Kita Piotr                   -  8 pkt
          Kaliński Jerzy           -  8 pkt
          Żelezik Zbigniew       -  8 pkt
         Wiśniewski Jan         -  8 pkt
25-32.Kobos Paulina          -  4 pkt
          Kawałek Marek         -  4 pkt
          Masierak Piotr          -  4 pkt
          Giemza Piotr            -  4 pkt
          Kurpiński Józef        -  4 pkt
          Hamiga Kordian       -  4 pkt
          Szlęk Karolina          -  4 pkt

 

W załączniku znajduje się ogólna klasyfikacja po trzech turniejach.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej 27.04.2015 :)

14

KWI

2015

3176

razy

czytano

457/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.