Strona główna BIP
imieniny: Arkadia, Stanisław
środa, 13 listopada 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ZSPUT

wielkość tekstu: A | A | A

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ZSPUT

data dodania: 2015-04-10 10:31:57

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W TAEKWON-DO ZSPUT

ZAWIERCIE 26.04.2015r

 

W zawodach udział wzięło 206 zawodników i zawodniczek z 10 klubów z całej Polski. Sędziowało 24 licencjonowanych sędziów ZSPUT. Sędzia Główny  - Zbigniew Pawlak, Sędzia Główny Zawodów – Karol Siwek, Sędzia Sekretarz zawodów – Marta Brylińska. Zawody pod patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie – Witolda Grima. 

 

MŁODZICY

Techniki szybkościowe młodziczki (grupa softów)

1. ORIENTKI (KS Orient)  Wiktoria Wolska, Aleksandra Wolska, Emilia Kozioł 2. NIEPOWSTRZYMANE  (Azja Pabianice/Małpka Zawiercie) bez prawa do tytułu  Jessika Żabolicka, Zuzanna Śmiałkowska, Julia Sikora 3. GWIAZDKI ORIENTU (KS Orient/Małpka Zawiercie) bez prawa do  Maja Sukiennik, Natalia Zawalska, Julia Sobota

Walki soft-stick młodziczek 

1. KAPISZONY (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 2. NIEPOWSTRZYMANE (Azja Pabianice/Małpka Zawiercie)  Jessica Żabolicka, Zuzanna Śmiałkowska, Julia Sikora 3. GWIAZDKI ORIENTU (KS Orient/Małpka Zawiercie)  Maja Sukiennik, Natalia Zawalska, Julia Sobota

Techniki szybkościowe młodzików (grupa softów)

1. SOLNY KOPNIAK (KCT Kraków)  Dominik Kiełbowicz, Mikołaj Kania, Jacek Nielipiński 2. ORIENTOGIGANCI (KS Orient)  Dawid Cierpiński, Konrad Szymańczyk, Bartosz Kozioł 3. SMERFY (Keiko Jastrzębie Zdrój)  Jan Ostrzołek, Natan Ceglarek, Kacper Organiściak

Walki soft-stick młodzików 

1. LKSW DAN ŚWIDNIK (LKSW Dan Świdnik)  Michał Markowski, Paweł Ponieważ, Marcin Klimek 2. SZYMPANSY (Małpka Zawiercie) Brajan Walaszek, Konrad Walaszek, Mikołaj Gunia 3. MAGIA Y (Azja Pabianice/KS Orient)  Dominik Szwingiel, Oliwier Baranowski, Kasper Śmiałkowski

Techniki szybkościowe młodziczki (grupa semi-contact) poza rankingiem

1. ANIOŁKI ŁUKASZA (Taekwon-do Opole )  dane zastrzeżone 2. GODZILLA TEAM (KS Orient)  Oliwia Kołodziejczyk, Michelle Maier, Maja Popczyk 3. GWIAZDECZKI (Keiko Jastrzębie Zdrój) Magdalena Dobrowolska, Julia Skiepko, Maja Izdebska  

Walki semi-contact młodziczek 

1. GODZILL TEAM (KS Orient)  Oliwia Kołodziejczyk, Michelle Maier, Maja Popczyk  2. GWIAZDECZKI (Keiko Jastrzębie Zdrój )  bez prawa do tytułu  Magdalena Dobrowolska, Julia Skiepko, Maja Izdebska 3. ANIOŁKI ŁUKASZA (Taekwon-do Opole ) bez prawa do tytułu,  dane zastrzeżone

Techniki szybkościowe młodzików (grupa semi-contact)

1. KOKSY (Keiko Jastrzębie Zdrój)  Bartosz Gwizdała, Jakub Sitko, Tymoteusz Rduch 2. OWCA TEAM (KS Orient)  Mieszko Matysiak, Kacper Bator, Wojciech Myśliński 3. MALPISZONY (Małpka Zawiercie) Mikołaj Witkowski, Oliwier Łągiewka, Nikolas Pawlik

Walki semi-contact młodzików

1. OWCA TEAM (KS Orient)  Mieszko Matysiak, Kacper Bator, Wojciech Myśliński 2. KOKSY (Keiko Jastrzębie Zdrój)  Bartosz Gwizdała, Jakub Sitko, Tymoteusz Rduch 3. GDOWSKIE SKORPIONY (KCT Kraków)  Michał Podborski, Jan Rubinowski, Filip Suder

 

KADECI

Tag Team Kadetek

1. ORIENTOWE KLUCHY (KS Orient)  Natalia Jastrzębska, Wiktoria Dombek, Julia Armatyńska 2. CIOTKI Z ORIENTU (KS Orient)  Grabara, Aleksandra Gątkowska, Weronika Grudzińska 3. TEREFERE TEAM (Taekwon-do Opole) bez prawa do tytułu ,  dane zastrzeżone

Tag Team Kadetów

1. URWANI Z LASU (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 2. WORMSY (KCT Kraków)  Florian Markiewicz, Mateusz Bilik, Michał Krupa 3. PIONKI 2 (Tang Soo Do Pionki)  Patryk Banaszek, Jakub Grzywacz, Szymon Szulc

Doublematch kadetek -50kg

1. NATALIA/WIKTORIA (KS Orient)  Natalia Jastrzębska, Wiktoria Dombek 2. WERONIKA/JULIA (KS Orient) bez prawa do tytułu 

Weronika Grudzińska, Julia Armatyńska

Doublematch kadetek +50kg

1. ANNA/MARIA (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 2. OLA/MAJA (KS Orient) bez prawa do tytułu  Aleksandra Gątkowska, Maja Grabara

Doublematch kadetów -48kg

1. PATRYK/JAKUB (Tang Soo Do Pionki)  Patryk Banaszek, Jakub Grzywacz 2. RAFAŁ/PAWEŁ (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 3. DAWID/DAMIAN (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone

Doublematch kadetów -60kg

1. BARTOSZ/ADRIAN (Gladius Ostróda)  Bartosz Trzeciak, Adrian Kołakowski 2. BILIK/MARKIEWICZ (KCT Kraków)bez prawa do tytułu  Mateusz Bilik, Florian Markiewicz 3. MATEUSZ/JAKUB (Taekwon-do Opole) bez prawa do tytułu,  dane zastrzeżone

Doublematch kadetów +60kg

1. PIOTR/MATEUSZ (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 2. JAKUB/KRZESIMIR (Gladius Ostróda)  Jakub Dziliński, Krzesimir Kasza 3. BRYGADA RR (Keiko Jastrzębie Zdrój)  Tomasz Dobrowolski, Jakub Flesz

 

JUNIOR/SENIOR

Tag team seniorek/juniorek

1. HARPIE (KCT Kraków)  Dobrochna Dolicka, Karolina Nowak, Magdalena Wardzała 2. ATOMÓWKI (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 3. MAKUMBA TEAM (KS Orient)  Weronika Burdzyńska, Olimpia Grela, Monika Cieślik

Tag team seniorów/juniorów

1. LKSW DAN ŚWIDNIK (LKSW Dan Świdnik)  Bartłomiej Daniel, Kamil Daniel, Sebastian Chudzik 2. ŻABA TEAM (KS Orient)  Michał Pawlik, Maciej Kwaśniak, Dariusz Szczerbiński 3. WAMPIRY (KCT Kraków)  Jakub Włodarz, Adam Zięba , Jan Gorazda

Doublematch seniorek/juniorek -57kg

1. DOLICKA/NOWAK (KCT Kraków)  Dobrochna Dolicka, Karolina Nowak 2. NATALIA /KAROLINA (Taekwon-do Opole) bez prawa do tytułu  dane zastrzeżone 3. MONIKA/KLAUDIA (KS Orient) bez prawa do tytułu  Monika Cieślik, Klaudia Wójcik

Doublematch juniorek/seniorek +57kg

1. MARTA/KAROLINA (KST)  dane zastrzeżone 2. WERONIKA/OLA (KS Orient)  Weronika Burdzyńska, Aleksandra Cyranowska 3. KRÓLCZYK/WARDZAŁA (KCT Kraków) Anna Królczyk, Magdalena Wardzała

Doublematch junior/senior -66kg

1. ŻABA/MOTRÓWA (KS Orient)  Michał Pawlik, Mateusz Tatar 2. ŁUKASZ/KAROL (KS Orient)  Łukasz Skwara, Karol Marcisz 3. PAZDAN/ZIĘBA (KCT Kraków)  Grzegorz Pazdan, Adam Zięba

Doublematch junior/senior -78kg

1. GĄSIORCZYK/WŁODARZ (KCT Kraków)  Michał Gąsiorczyk, Jakub Włodarz 2. DURCZOK/GORAZDA (KCT Kraków)  Mateusz Durczok, Jak Gorazda 3. DAREK/PAWEŁ (KS Orient)  Dariusz Szczerbiński, Paweł Jaworski

Doublematch junior/senior +78kg

1. STEFAN/ARTUR (KS Orient)  Artur Stefański, Artur Kula 2. MACIEJ/BARTOSZ (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 3. BARTOSZ/ADAM (KST)  dane zastrzeżone    

Walki drużynowe seniorki/juniorki

1. KST (KST)   dane zastrzeżone 2. DZIEWCZYNY Z ORIENTU (KS Orient)  Klaudia Wójcik, Olimpia Grela, Monika Cieślik 3. KCT KRAKÓW (KCT Kraków)  Karolina Nowak, Dobrochna Dolicka, Magdalena Wardzała 

Walki drużynowe senior/junior

1. OPOLE 1 (Taekwon-do Opole)  dane zastrzeżone 2. ORIENT 1 (KS Orient)  Mateusz Tatar, Michał Pawlik, Dariusz Szczerbiński, Maciej Kwaśniak, Artur Kula 3. KCT KRAKÓW (KCT Kraków)  Adam Zięba, Michał Gąsiorczyk,  Jakub Włodarz, Marcin Mastalerz, Jacek Chwastek

 

GENERALNA KLASYFIKACJA MEDALOWA 

1. KS ORIENT 7-8-2 2. TAEKWON-DO OPOLE 6-3-1 3. KCT KRAKÓW 4-2-6 4. KST 2-1-0 5. LKSW DAN ŚWIDNIK 2-0-0 6. KEIKO JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1-1-2 7. GLADIUS OSTRÓDA 1-1-0 8. TANG SOO DO PIONKI 1-0-1 9. MAŁPKA ZAWIERCIE 0-1-1 10. AZJA PABIANICE 0-0-0

Medale drużyn mieszanych nie były uwzględniane w klasyfikacji medalowej zawodów.

 

czytano: 3525 razy

data dodania: 2015-04-10 10:31:57

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 1679 dni

popularność: 2.10

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Cały obiekt OSiR-u obejmuje ponad 10 ha i są plany dalszych inwestycji. Jako ciekawostkę można podać, że w latach 70-tych do OSiR-u ... więcej »