Strona główna BIP
imieniny: Franciszka, Narcyz
wtorek, 17 września 2019 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Grand Prix Zawiercia w tenisie stołowym 2013

wielkość tekstu: A | A | A

Grand Prix Zawiercia w tenisie stołowym 2013

data dodania: 2013-09-19 12:32:13

Zakończyła się kolejna edycja Zawierciańskiego Grand Prix w tenisie stołowym amatorów . W tym roku rywalizowano w dwóch kategoriach tj. Szkoły Podstawowe i kat. OPEN . Łącznie wystartowało 33 zawodników w pięciu kolejnych cyklach GP . Wyniki poszczególnych turniejów liczyły się do łącznej końcowej klasyfikacji . Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem uczestniczących w nim zawodników . Najstarszym zawodnikiem turnieju był Pan Jan Wiśniewski . Głównym organizatorem GP był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, który ufundował atrakcyjne nagrody rzeczowe . Współorganizatorem turnieju był Klub Sportowy VIRET CMC Zawiercie . Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki zakończonych rozgrywek. Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego do udziału w kolejnej edycji organizowanej przez OSiR w Zawierciu w nadchodzącym nowym roku .



Wyniki V Grand Prix Zawiercia w tenisie stołowym

Turniej kat. Szkoły podst. I Gim. :

1. SZYMCZYK NATALIA    -    50 pkt
2. SZLĘK KAROLINA       -    45 pkt
4. BANIA ADRIANNA         -    40 pkt
5. BANIA ALEKSANDRA    -    37 pkt
5. GIREK SEBASTIAN       -    34 pkt
6. GWÓŹDŻ DARIA            -    31 pkt


TURNIEJ kat. OPEN :

1. MIŚTA SYLWESTER           -    50 pkt
2. KARNIA TOMASZ               -    45 pkt
3. DZIUB ARKADIUSZ            -    40 pkt
4. KOZŁOWSKI WIESŁAW    -    37 pkt
5. JAMROZY KRZYSZTOF    -    34 pkt
6. KURZAK MICHAŁ             -     31 pkt
7. WIŚNIEWSKI JAN             -    28 pkt
8. MASIERAK PIOTR              -    28 pkt
9. KRUSZEC DARIUSZ         -    21 pkt
10.KALIŃSKI JERZY             -    20 pkt
11. PIEKARCZYK MICHAŁ    -    19 pkt
12. POSEŁEK MATEUSZ      -    18 pkt
13. ORTĘBA KLAUDIA          -    17 pkt
14. SZYMCZYK NATALIA        -    16 pkt
15. KAZIRÓD SŁAWOMIR     -    15 pkt
16. BRYŁA GRZERORZ        -    14 pkt
17. MASIERAK WACŁAW      -    13 pkt


        KLASYFIKACJA PO V GP

Kat szkoły podst. I Gim.

1. SZLĘK KAROLINA       -        195 pkt
2. SZYMCZYK NATALIA    -        190 pkt
3. BANIA ARDIANNA         -        165 pkt
4. BANIA ALEKSANDRA    -        151 pkt
5. GIREK SEBASTIAN        -        139 pkt
6. GWÓŻDŻ DARIA             -        111 pkt   
7. BLACHLIŃSKA KINGA    -        77 pkt
8. POZIOMEK BARTOSZ     -        31 pkt
9. KAZIUR DAMIAN              -        24 pkt

Kat . OPEN

1. KARNIA TOMASZ                -    190 pkt
2. MIŚTA SYLWESTER          -    180 pkt
3. DZIUB ARKADIUSZ           -    180 pkt
4. KOZŁOWSKI WIESŁAW    -    136 pkt
5. KURZAK MICHAŁ               -    133 pkt
6. WIŚNIEWSKI JAN              -    127 pkt
7. SZYMCZYK NATALIA          -      99 pkt
8. KRUSZEC DARIUSZ         -      98 pkt
9. JAMROZY KRZYSZTOF    -      96 pkt
10.OTRĘBA KLAUDIA           -      79 pkt
11.PIĄTEK KRZYSZTOF       -      68 pkt
12.POSEŁEK MATEUSZ        -      67 pkt
13.SZLĘK KAROLINA           -      66 pkt
14.PIEKARCZYK MICHAŁ    -      55 pkt
15.GAJEWSKI KRYSTIAN    -      53 pkt
16.MASIERAK  PIOTR            -      45 pkt
17.MIKLASZEWSKI LESZEK    -      37 pkt             
18.BLACHLIŃSKA KINGA       -      36 pkt
18.KALIŃSKI JERZY                -      36 pkt
20. KAZIRÓD SŁAWOMIR       -      33 pkt
20. MASIERAK WACŁAW         -      33 pkt
22. GRUCA DAWID                  -      21 pkt
23. MERTA MAREK                   -      17 pkt
24. BRYŁA GRZEGORZ           -      14 pkt



KLASYFIKACJ KOŃCOWA PO V TURNIEJACH /kat. OPEN/ pkt.


Nazwisko i imię    IGP       IIGP            IIIGP         IVGP         VGP         OGÓŁEM     M-CE
 
1. KARNIA TOMASZ             45       50            45       50            45          190       1
2. DZIUB ARKADIUSZ        50       45            40       45            40          180       3
3.MISTA SYLWESTER        40       40            50       40            50          180       2
4. KOZŁOWSKI WIESŁAW  37       28            34       28            37          136       4
5. KURZAK MICHAŁ            24       37            34       31            31          133       5
6. WIŚNIEWSKI JAN            28       34            37       21            28          127       6
7. SZYMCZYK NATALIA        31       21            28       19            16            99       7
8.KRUSZEC DARIUSZ        21       17            28       28            21            98       8
9.ORTĘBA KLAUDIA             20       21            21       16            17            79      10     
10.PIĄTEK KRZYSZTOF        34       34             -           -             -                68      11
11.SZLĘK KAROLINA            17       28            21         -             -                66      13            
12. JAMROZY KRZYSZTOF    -           -            28       34            34            96       9
13.GAJEWSKI KRYSTIAN      15       17          21         -             -                53      15
14.POSEŁEK MATEUSZ        18       17             -        14              18            67      12
15.MIKLASZEWSKI LESZEK   -        -                -        37             -                37      17
16.BLACHLIŃSKA KINGA        19        -           17        -              -                36      18
16.PIEKARCZYK MICHAŁ          -       21            -        15            19            55      14
18.GRUCA DAWID                      -        -            21         -              -                21      22
19.MASIERAK WACŁAW           -         -              -          20            13            33      20
20.KAZIRÓD SŁAWOMIR          -        -              -          18            15            33      20
21.MASIERAK PIOTR                   -        -            -          17            28            45      16
21.MERTA MAREK                        -       17            -            -             -             17      23
23.KALIŃSKI JERZY                   16        -            -            -            20            36      18



                                  KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO V TURNIEJACH /kat.szkoły podst./ pkt.

1.SZYMCZYK NATALIA        45       45          45         50           50                190             2
2.SZLĘK KAROLINA            50       50          50         -             45                195             1
3.GIREK SEBASTIAN          31       28          37        37           34                 139             5
4.BANIA ADRIANNA            40       40           -           45            40                165             3
5.BANIA ALEKSANDRA      37       37           -           40           37                151             4
6.GWÓŹDŹ DARIA               28       21         31           -             31                111             6
7.BLACHLIŃSKA KINGA      37        -           40           -               -                  77                7
8.POZIOMEK BARTOSZ      -        31            -            -               -                  31               8
9.KAZIUR DAMIAN               -         24            -            -               -                  24               9

czytano: 8960 razy

data dodania: 2013-09-19 12:32:13

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 2190 dni

popularność: 4.09

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0115525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0114525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0113525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0112525
  • 2019-03-10 dmp taekwon-do zs put-2 0111525
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Do OSiR-u zaliczamy: kompleks przy ul. Moniuszki, hala przy ul. Blanowskiej oddana 1.09. 2001r., basen w lasku blanowickim, hala Wymiennik ... więcej »