Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Kino plenerowe oraz Festyn Rodzinny

Kino plenerowe oraz Festyn Rodzinny

    Pierwszy seans filmowy w plenerze odbędzie się. 26.07 na stadion 1000 – lecia od 21.00 do 24.00 zasmakować będzie można kultowych komedii  polskich w niespotykanych jak dotąd w naszym mieście  okolicznościach  tj. w nocy pod chmurką. Dzięki współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu oprócz komedii będą zaprezentowane dodatkowo interesujące materiały filmowe. 
    27.07.2013 w godzinach od 10.00 do 18.00 odbędzie się już trzecia edycja  Festynu  Rodzinnego  osiedla Szymańskiego. Impreza jest działaniem o charakterze środowiskowym  organizowanym  w ramach Programu Aktywności Lokalnej „Paleta szans” dla osiedla Szymańskiego, które jest współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny. Program jest realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek. Każdy cos znajdzie dla siebie aby w sposób twórczy, aktywny i zabawny spędzić ostatni weekend lipca.  
    Impreza odbędzie się w super miejscu parku przy Muszli Koncertowej. Od 10.00 rozpocznie się dla dzieci, młodzieży i dorosłych sztafeta sportowa, w której 2 – osobowe drużyny będą zdobywać punkty w 5 prostych konkurencjach sprawnościowych . Drużyny na początku będą zgłaszały się do głównego sędziego, który przekaże informacje o zasadach i przebiegu sztafety oraz  karty punktacyjne. Stacje z poszczególnymi konkurencjami będą rozmieszczone na terenie całego parku.  
    Zawiercianie , którzy chcą stanąć do rywalizacji o tytuł Mistrza Zawiercia w rzucie beretem już powinni zacząć ćwiczyć. Do pobicia pozostaje zeszłoroczny rekord wynoszący 24.15 m! W czasie mistrzostw obowiązuje specjalny regulamin.  Zwycięzca oprócz chwały i popularności może liczyć na cenne nagrody. Walka rozpoczyna się o godzinie 16.00 na terenie boiska Orlik przy OSiR.
    Informujemy, że w dniu imprezy gdzieś na terenie parku  będzie ukryty skarb, około  15.00 dzieci i młodzież będą mogły rozpocząć poszukiwania  prosimy żeby nie wykonywać głębokich wykopów na terenie parku i nie szukać skarbu pod wodą tj. w brodziku czy basenie.
    Gwiazdą festynu będzie zespół ROOTZMANS, który od  17.00 rozkołysa publicznosć   w rytmach reggae.
    Oczywiście jak na każdym festynie nie zabraknie dmuchanego zamku, trampoliny, kuli wodnych i waty cukrowej, które będą atrakcjami płatnymi z małymi odstępstwami od tej reguły dla największych szczęściarzy.
        Konkursy, warsztaty artystyczne,  koncert i  kino plenerowe są atrakcjami  bezpłatnymi.
 

22

LIP

2013

2725

razy

czytano

537/674

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.