OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

XXX JUBILEUSZOWE MIĘDZYNARODOWE HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI HUTNIKÓW W PIŁCE NOŻNEJ

XXX Jubileuszowe Międzynarodowe  Halowe Mistrzostwa Polski Hutników w Piłce Nożnej odbyły się 25-27.01.2013 roku w hali widowiskowo-sportowej OSiR II ul. Blanowska 40.

Grupa A - wyniki spotkań
CMC Dąbrowa Górnicza - H.W. Pietrzak 1-3 (1-1)
CMC Dąbrowa Górnicza - Stalprofil S.A. Dąbrowa Górnicza 0-3 (0-0)
H.W. Pietrzak - Stalprofil S.A. Dąbrowa Górnicza 1-2 (0-0)

Tabela grupy A:
1. Stalprofil S.A. 6 pkt
2. H.W. Pietrzak 3 pkt
3. CMC Dąbrowa Górnicza 0 pkt

W grupie "B" o półfinał walczyły Metalurgia S.A. Radomsko, Mistal Sp. z.o.o. oraz Arcelor Mittal Kraków. Najlepiej w tej grupie spisali się hutnicy z Radomska. Drugie miejsce i awans do ćwierćfinału wywalczyli natomiast zawodnicy Arcelor Mittal Kraków.

Grupa B - wyniki spotkań
Metalurgia - Mistal Sp. z.o.o. 3-0 (3-0)
Metalurgia - Arcelor Mittal Kraków 3-1 (1-0)
Mistal Sp. z.o.o. - Arcelor Mittal Kraków 0-9 (0-4)

Tabela grupy B:
1. Metalurgia S.A. Radomsko 6 pkt
2. Arcelor Mittal Kraków 3 pkt
3. Mistal Sp. z.o.o. 0 pkt

W grupie C, oprócz zespołu gospodarzy CMC Poland Zawiercie, znalazły się Arcelor Mittal Dąbrowa Górnicza oraz Stalprodukt S.A. Bochnia. Pierwsze miejsce w grupie zajęli hutnicy z Zawiercia, którzy na swoim koncie zgromadzili 6 punktów. Drugie miejsce w tabeli przypadło zespołowi Stalprodukt S.A. Bochnia.

Grupa C - wyniki spotkań
Stalprodukt - Arcelor Mittal Dąbrowa Górnicza 3-1 (0-0)
Stalprodukt - CMC Poland Zawiercie 1-2 (0-0)
Arcelor Mittal Dąbrowa Górnicza - CMC Poland Zawiercie 2-6 (0-4)

Tabela grupy C:
1. CMC Poland Zawiercie 6 pkt
2. Stalprodukt S.A. Bochnia 3 pkt
3. Arcelor Mittal Dąbrowa Górnicza 0 pkt

Do ćwierćfinałów awansowały również dwa najlepsze zespoły, które zajęły w swoich grupach trzecie miejsce.

I ćwierćfinał:
Stalprofil S.A. - Arcelor Mittal Kraków 2-0 (1-0)

II ćwierćfinał:
Metalurgia - H.W. Pietrzak 1-5 (1-2)

III ćwierćfinał:
CMC Poland Zawiercie - Arcelor Mittal Dąbrowa Górnicza 1-0 (1-0)

IV ćwierćfinał:
CMC Dąbrowa Górnicza - Stalprodukt 0-3 (0-2)

I półfinał:
Stalprofil S.A. - H.W. Pietrzak 1-1 (3-4 w rzutach karnych)

II półfinał:
CMC Poland Zawiercie - Stalprodukt 1-1 (1-3 w rzutach karnych)

Mecz o 3 miejsce:
CMC Poland Zawiercie - Stalprofil S.A. 3-2 (1-0)

Finał:
H.W. Pietrzak - Stalprodukt 3-2 (1-1)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Kopaczewski z H.W. Pietrzak Holding Sp. z.o.o. Najlepszym strzelcem turniejowych okazał się zawodnik Mistrza Polski 2013, Damian Surmak. Trzeci rok z rzędu najlepszym bramkarzem został zawodnik zespołu Stalprodukt S.A, Janusz Piątek. Puchar Fair Play w 2013 powędrował do byłego Mistrza Polski, Arcelor Mittal Kraków. Nagrodę dla najstarszego zawodnika turnieju odebrał Kazimierz Sikora, bramkarz zespołu CMC Poland Zawiercie.