Strona główna BIP
imieniny: Cyprian, Łucja
sobota, 26 września 2020 r.

Aktualności

Strona główna » Aktualności » Festyn Rodzinny

wielkość tekstu: A | A | A

Festyn Rodzinny

data dodania: 2012-09-26 07:43:07

30 września na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu przy ul. Moniuszki po raz drugi odbędzie się  Festyn Rodzinny Osiedla Szymańskiego. Głównym organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu. W przygotowania i realizację wydarzenia zaangażowali się również mieszkańcy Osiedla Szymańskiego, wolontariusze z I i II Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nr. 2. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta. Festyn jest realizowany w ramach projektu „Promocja aktywnej integracji społecznej na terenie miasta Zawiercie ” i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zaplanowaliśmy szereg atrakcji sportowych, muzycznych oraz plastycznych. Od godziny 10.00 dwuosobowe drużyny będą rywalizować w sztafecie sportowej, zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, karaoke oraz jaka to melodia. Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Na specjalnie przygotowanym stanowisku  pod okiem fachowca będzie można samodzielnie  wykonać biżuterie. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych takich jak malowanie twarzy, happening plastyczny, stolik z kolorowankami,  zamek dmuchany, kule wodne, trampolina. Na uwagę zasługują Mistrzostwa Zawiercia w Rzucie Beretem, które rozpoczną się o godz. 13.30. W godzinach popołudniowych zaplanowano pokaz iluzji i magii w wykonaniu Sebastiana Grabowskiego oraz koncert zespołu Rago, swoje umiejętności zaprezentują także członkowie grupy Axe Capoeira. Zaplanowaliśmy także bezpłatne atrakcje kulinarne – kiełbaski z grilla oraz przepyszną grochówkę przygotowaną przez OSP Marciszów. Imprezę poprowadzi DJ Rebel.  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy ostatnią niedzielę września chcą spędzić aktywnie i twórczo.

czytano: 3584 razy

data dodania: 2012-09-26 07:43:07

autor: OSiR.net.pl

w serwisie od: 2923 dni

popularność: 1.23

Najnowsze aktualności:

Biura i kompleks obiektów OSiR
42-400 Zawiercie, ul. Moniuszki 10

tel. (032) 67 243 37
e-mail: osir@osir.net.pl

  • 452527
  • 451527
  • 450527
  • 449527
  • 447527
Deklaracja dostępności
OSIR organizuje: zawody sportowe, rekreacyjne we wszystkich dyscyplinach sportowych i kategoriach wiekowych m.in. Mistrzostwa Polski w piłkę nożną drużyn oldbojów, Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym, Mistrzostwa Polski Freestyle Football, Międzynarodowe Turnieje tańca towarzyskiego, Międzynarodowe warsztaty brazylijskiej sztuki walki Capoeira itp. OSIR przyjmuje zgłoszenia do organizacji: zgrupowań sportowych, zjazdów i spotkań okolicznościowych
Ciekawostki

Akcja Biegaj z OSiR-em - popularyzujemy bieganie jako forma ruchu dla wszystkich, a także zasady racjonalnego odżywiania podczas ... więcej »