Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

osir@osir.net.pl

+48 32 67 243 37

OSiR

Zawiercie

Nakręć się na moc wrażeń

OSiR

Zawiercie

Pozytywnie aktywni

OSiR

Zawiercie

Multifunkcjonalność obiektu

OSiR

Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

FINAŁ GRAND PRIX ZAWIERCIA W PŁYWANIU

FINAŁ GRAND PRIX ZAWIERCIA W PŁYWANIU

 

GRAND PRIX ZAWIERCIA 2010

 W PŁYWANIU

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

KATEGORIA: KOBIETY

 

Kat. wiekowa:  2000 

 

Miejsce:                           punkty:

 

                 I       MIKODA JOANNA            256       

 

         II      GEWALD MAJA            234

 

         III     ZYGMUNT MAJA                        194

 

         IV     GÓRSKA SANDRA            178

 

                  V       MIZERA NATALIA                           122

 

                  VI     ŁEBEK WERONIKA                         92     

 

                  VII   WANIEK  WIKTORIA                      90           

 

                  VIII  PERKOWSKA ANIA                         80

 

                  IX     KISZEL MARTA                                52

 

         X      DANISZ JULIA            50

 

                  XI    KANIEWSKA WERONIKA              42

 

         XII   WOŹNIAK JULIA            30   

 

         XIII  DITMER HANNA            20

 

Kat. wiekowa:  1999

 

Miejsce:                           punkty:

 

        I     JANECKA ZUZIA                   252

 

                II       ŻESŁAWSKA WIKTORIA             238

 

       III      SZLACHCIC WIKTORIA              172

 

                IV      MIROŃCZUK AGNIESZKA          150

 

                V       ŁEBEK SANDRA                              122

 

                VI     POLEWCZAK MAGDA              120

 

       VII     MICHALSKA IZA                  48

 

                VIII  PERKOWSKA ZUZANNA               22

 

Kat. wiekowa:  1998

 

Miejsce:                           punkty:

 

       I    PASIERB NATALIA        248

 

       II      KCIUK ALEKSANDRA        138

 

       III      SZLĘK KAROLINA        234

 

               IV    CZECH KINGA                               206

 

       V    POMPKA JULIA                     116

 

Kat. wiekowa:  1997

 

Miejsce:                           punkty: 

 

        I      ŚWIDERSKA MAGDA                  250

 

                II    SOBOTA KLAUDIA                118   

 

                III    OSTROWSKA  MARTYNA         80

 

                IV    WOŹNIAK MARCELINA        64

 

        V   KOZŁOWSKA IZA            30

 

        VI   KOSIŃSKA KAROLINA        24

 

        VII GOŁUCHOWSKA AGNIESZKA    22

 

Kat. wiekowa:  1996-1995

 

Miejsce:                           punkty:

 

      I    WESOŁOWSKA ASIA        252

 

      II    LIMAN WIKTORIA        244

 

      III    SZCZURKO ROKSANA        116

 

      IV     SZYDŁOWSKA SARA         114

 

      V    PIETRZYK ASIA            52

 

Kat. wiekowa:  1994- 1991

 

Miejsce:                           punkty:

 

       I    MAGDA SŁUPSKA            250

 

       II      OLESIŃSKA ASIA                         216

 

               III    GRAJDEK AGATA                        208 

 

               IV     KOZIEŁ BASIA                             180

 

               V      GUZIK AGATA                              178

 

               VI    KABAŁA MONIKA         96

 

               VII MALINOWSKA MIŁKA                 52

 

       VIII    CUPIAŁ NINA             42

 

       IX    KISIELEWSKA ASIA         38

 

       X    KRASUDZKA ROKSANA         36

 

Kat. wiekowa:  OPEN

 

Miejsce:                           punkty:

 

I     PIETRYGA DOMINIKA            96

 

 

KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI

 

Kat. wiekowa:  2000

 

Miejsce:                                punkty:

 

                 I        LIPOWICZ MARCEL         242         

 

         II       PTAK ARKADY                222

 

         III     OSYS OSKAR             182

 

                 IV     KISZEL  MARCIN                       64

 

                 V      RAUK PATRYK                            52

 

         VI     KOSIŃSKI KAMIL                      26

 

         VI      SKWARA ADRIAN                26     

 

         VII     POMPKA JAKUB                24    

 

Kat. wiekowa:  1999

 

Miejsce:                           punkty:

 

      I      JAKUBOWSKI  PIOTR                   182

 

              II     MALINOWSKI KAROL                 170

 

      III    BURZYŃSKI DANIEL                    128

 

      IV    ŚNIADKOWSKI DAWID        52

 

      IV    PAŁKA PIOTR                                 52

 

      IV    GRABOWSKI WOJCIECH            52

 

      VI   SZTYKIEL GRZEGORZ                 20                  

 

Kat. wiekowa:  1998

 

Miejsce:                           punkty:

 

       I    MYGA KACPER            254

 

       II      SZOTA MATEUSZ            232

 

              III    PIOTROWSKA BARTEK        212

 

       IV        MRÓZ FILIP            208

 

               V     KISZEL SZYMON                          164

 

       VI    SZOTA KONRAD                           138

 

               VII   DWORCZYK HUBERT                144

 

       VIII   STAŃCZYK JAŚ            136

 

               IX     RUBIN PATRYK            74

 

               X      KUKUŁKA WIKTOR                    62

 

               XI    KONRAD SKRECZKO                  36

 

        XI    FLAK BARTEK            30

 

        XII    SROKA BARTOSZ            20

 

Kat. wiekowa:  1997

 

Miejsce:                           punkty: 

 

        I    STEFANIAK MICHAŁ        256

 

        II    KRAWIEC KAMIL            240

 

        III       MAZUR MATUSZ             56

 

        IV    KRYNICKI KAJETAN                  54

 

                IV   MŚCICHACKI BARTOSZ             26

 

        V       SŁOMCZEWSKI KAROL        52

 

        VI   KASPRZAK KAROL                      28  

 

        VII GWIŻDŹ KRYSTIAN        24                 

 

Kat. wiekowa:  1996-1995

 

Miejsce:                           punkty:

 

             I      CICHACKI DAWID                         228

 

             II    BASZCZOWSKI MICHAŁ              224

 

             III  ZIERNICKI ŁUKASZ                       206

 

             IV  LASKOWSKI AREK                         204 

 

             V   GAJECKI BARTEK                           82

 

     VI    TREPKA PATRYK                   52

 

    VII     DOMAGAŁA ADAM               28

 

    VIII   KOZICKI KAROL                   26         

 

Kat. wiekowa:  1994- 1991

 

Miejsce:                           punkty:  

 

               I        PIETRUSA KAJETAN        222

 

       II       WNUK JAKUB            214

 

       III      DZIĄBEK MACIEK        210

 

               IV      SZLACHTA PIOTR        198

 

               V       SZYMKIEWICZ PATRYK          188

 

               VI      LESIAK MATEUSZ                     172

 

               VII    JANICKI WIKTOR        164

 

       VIII SŁOMCZEWSKI KRYSTIAN    128

 

       IX    CHUDZIŃSKI BARTEK        120

 

               X      SUROWIEC MICHAŁ        56

 

       XI    MACHERZYŃSKI DOMINIK    40

 

       XII    KAROŃ DARIUSZ            38

 

               XIII  NOWICKI KRZYSZTOF             16

 

               XIV  OSTROWSKI  KUBA                    10

 

Kat. wiekowa:  20 –30 LAT

 

Miejsce:                           punkty:

 

      I    GĘBARSKI BARTEK        160

 

              II       SOŁTYSIK TOMASZ                    60

 

Kat. wiekowa:  31-40 LAT

 

Miejsce:                           punkty:

 

              I      KCIUK JACEK                    160

 

Kat. wiekowa:  41-50 LAT

 

Miejsce:                           punkty:

 

            I      SATKIEWICZ ZBIGNIEW                32


30

LIS

2010

3461

razy

czytano

620/667

OSiR.net.pl

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.