Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

Międzypaństwowe mecze towarzyskie juniorów w piłce ręcznej

Reprezentacje Polski i Słowacji juniorów w piłce ręcznej rozegrały dwa mecze towarzyskie na hali I LO im. Stefana Żeromskiego ul. Wojska Polskiego 55 w Zawierciu.

Pierwszy mecz odbył się w sobotę 19 grudnia o godzinie 18:00, a wynik spotkania do przerwy to 21:12 dla Polskiej Kadry. Po przerwie Polacy zdołali utrzymać swoje prowadzenie i zwyciężyli 30:28.

Drugie starcie odbyło się następnego dnia w niedzielę o godz. 12:00 i po zaciekłej walce zakończyło się wynikiem remisowym 24:24.

Po spotkaniach Witold Grim oraz Ryszard Mach wręczyli symboliczne nagrody dla najlepszych zawodników każdej z drużyn.

Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności za miłą atmosferę i doping naszym młodym kadrowiczom .

Fotorelacja:

Międzypaństwowe mecze towarzyskie Słowacji i Polski juniorów w piłce ręcznej (Ilość zdjęć w galerii: 86)